999 rezultate për

55-vjecari

Abuzoi me të miturën me probleme mendore, arrestohet 55-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Kombinatit në Tiranë. Burime bëjnë me dije se një 55-vjeçar
Me mijëra euro në trup tentoi të kalonte në Rinas, arrestohet nga policia 55-vjeçari Një tjetër rast i mosdeklarimit të të hollave në kufi, është goditur në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se Policia Kufi
Ja kush është pedofili shqiptar që abuzoi me mbesën e tij dhe 3 vajza greke (FOTO LAJM) Autoritetet greke kanë publikuar foton dhe identitetin e pedofilit shqiptar të arrestuar në 16 shtator në ishullin Rodos
Zbardhet motivi, ja pse u plagos me thikë 55-vjeçari në Fier Një 55-vjeçar është goditur me thikë sot pasdite në Fier. Petraq Gjika, është i plagosuri, i cili kishte filluar punë si
I dënuar për përdhunim, kush është 55-vjeçari që u arrestua sot në Maminas Policia e Durrësit ka arrestuar një 55-vjeçar më qëllim ekstradimin e tij në Itali. I arrestuari wshtw shtetasi Eqer
55-vjeçari vrau veten me armë gjahu, flet i vëllai me lot në sy Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku një 55-vjeçar vrau veten me armë gjahu, ka rea
E rëndë, 55-vjeçari vret veten në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku 50-vjeçar ka humbur jetën. "Në spital, ka vdekur shtetasi XH.M, vjeç 50,
E tmerrshme, shqiptari plagosi me thikë vajzën pasi ishte në lidhje me një serb Gjykata penale e Lucernit e dënoi 55-vjeçarin me dy vjet burg me kusht në një periudhë kohore provuese prej katër vitesh
E rëndë, 55-vjeçari përdhunon 8-vjeçaren në Vallandovë Në stacionin policor në Vallandovë, një grua ka denoncuar se një burrë i moshës 55-vjeçare nga fshati Piravë ka abuzuar
"Njeriu prej druri", 55-vjeçari ka ngrirë prej 24 vitesh (FOTO LAJM) Një baba i katër fëmijëve që u aksidentua nga një autobuz ka mbetur me gjymtyrë të ngurtë si druri dhe ka jetuar në atë
Tmerr në Patos, 55-vjeçari ther me thikë bashkëmoshatarin e tij Një ngjajrje e rëndë ka ndodhur në Patos. Mësohet se pas një sherri për motive të dobëta, një 55-vjeçar ka goditur m
Dhunoi inspektorët e ndërtimit, arrestohet 55-vjeçari lushnjar Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar në Lushnje pasi ishte shpallur në kërkim. "Ky shtetas në datën 06.12.2017 në
Pamje të rënda! Pitoni gjigant mbyt për vdekje 55-vjeçarin (FOTO LAJM) Një 55-vjecar u mbyt për vdekje nga një piton gjigant i cili ndodhej në oborrin e shtëpisë së tij. Saëan Tabklai kapi
Operacion antidrogë në Vlorë, arrestohet 55-vjeçari Policia e Vlorës ka arrestuar një 55-vjeçar, pasi është kapur me 5 kilogram kanabis si dhe ka shpallur në kërkim 2 të tj
RRËQETHËSE/ E mitura rrëfen se si e përdhunoi në banesë 55-vjeçari Një vajzë vetëm 15-vjeçare ka denoncuar sot përdhunimin që sipas saj i është bërë nga një burrë 55-vjeçar. Kjo ngjar
Tmerr në Pogradec, 55-vjeçari përdhunon dhe lë shtatzënë të miturën Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar nga Pogradeci. 55-vjeçari akuzohet se ka përdhunuar një të mitur. Policia bë
Këputet kabulli i tensionit të lartë në Pukë, vdes 55-vjeçari Në Njesinë Administrative Rrapë në Pukë është këputur një kabull i tensionit të lartë dhe fatkeqsisht për pasojë ka ndër
Lëvizte me kallashnikov në makinë, arrestohet 55-vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar pasi qarkullonte me armë në makinë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga sht
Piu fotoksinë, 55-vjeçari në Durrës humb jetën Mësohet se një 55 vjeçar nga Durrësi i ka dhënë fund jetës pasi ka konsumuar fotoksinë. Mësohet se ngjarja ka ndodhu
Po mblidhte çaj në malin Gramoz, shqiptari arrestohet nga policia greke Policia greke ka vënë në pranga një 55-vjeçare dhe jo për drogë apo për ndonjë krim por sepse kishte kaluar në mënyrë të