999 rezultate për

5000

"5000 euro s’i hyjnë në sy", gazetari zbulon skemën korruptive nëpër spitale Në emisionin e sotëm “Open” në Top Channel, u diskutua e mjekut Edvin Priftit, pasi u arrestua pas akuzave për korrupsio
Futbollisti i Kosovës i blen orë Rolex me vlerë mbi 5000 euro të dashurës (FOTO LAJM) Lirim Kastrati, i ka bërë dhuratë një orë Rolex të dashurës së tij kroate. Ora që ka bërë dhuratë Kastrati kushton së pa
Serbia lë pas Shqipërinë e Kosovën! Të hënën marrin 5000 vaksinat e para anti COVID-19 Të hënën ose të martën në Serbi arrijnë dozat e para të vaksinës kundër COVID-19 dhe do u shpërndahen shtëpive të të mos
Bilanci tragjik, 135 të vdekur dhe 5000 të plagosur në Bejrut Kabineti i Libanit shpalli një gjendje të jashtëzakonshme dy-javore në kryeqytet dhe i dorëzoi ushtrisë kontrollin e sig
DOKUMENTAT/ Berisha: Rama dhe Bolino vjedhin 5000 m2 truall në mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sipas tij një skandal në Tiranë në të cilën thonë se është përfshirë kryemini
Mbi 5000 viktima nga COVID-19, habit presidenti brazilian: Edhe çfarë pastaj?! "Edhe çfarë pastaj? Më vjen keq, çfarë doni që të bëj"? Ndërkohë që bota po lufton me COVID-19, Presidenti brazilian
Fondacioni "Vodafone Albania" dhuron 5000 pajisje smart për fëmijët që nuk kanë akses në mësimin online Drejtori i Përgjithshëm i Vodafone Albania, z. Achilleas Kanaris dhe Ministrja e Arsimit znj. Besa Shahini, njoftuan sot
Demët e pallogaritshme nga koronavirusi, 5000 amerikanë padisin Kinën Në më pak se një muaj, më shumë se 5,000 amerikanë janë bashkuar me një padi veprimi në Florida duke kërkuar dëmshpërbli
Tragjedi italiane: 662 të vdekur vetëm sot nga koronavirusi, gati 5000 të prekur në 24 orë 662 njerëz kanë humbur jetën ditën e sotme në Itali, dukë shënuar shifra rekord nga COVID-19. Autoritetet shëndetësor
5000 euro për të ngelur shtatzënë, mjeku popullor shqiptar që shëron me të prekur Për sëmundje të rënda, shpesh shqiptarët jashtë mundësve për shkak të mungesës së teknologjisë apo edhe të mjekëve speci
Kryebashkiaku ka qenë nën hetim për blerje votash, 5000 mijë lekë për çdo anëtarë Kryetari i Bashkisë së Hasit, Liman Morina ka qenë nën hetim penal për blerje votash në vitin 2017 por hetimi ndaj tij ë
Denoncimi me emra konkret: si manipulohen pranimet në Policinë e Shtetit Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një shënimi në rrjetet sociale është shprehur se rezultatet e provimit të pranim
Jese Rodriguez pagoi 5000 euro për ta eliminuar ish-të dashurën nga "Big Brother" Kohë më parë, Jese Rodriguez i kishte shpenzuar pesë mijë euro për të dërguar mesazhe në mënyrë që ta eliminojë ish të d
5 000 euro ose të vrava! Arrestohet korçari i rrezikshëm pasi gjobiti biznesmenin Policia e Korçës ka arrestuar një 37 vjeçar i cili ka kërcënuar me thikë një biznesen duke i kërkuar 5000 euro. Autor
Receta 5000-vjeçare që kuron sëmundje të ndryshme Kjo recetë u zbulua nga komisioni i ALECSO-s, i Kombeve të Bashkuara në Ausev, në vitin 1972. E përkthyer pothuajse në t
Infermierja ka shkëmbyer 5 mijë fëmijë për argëtim Elizabeth Mëeëa infermierja që ka punuar për 12 vjet r në repartin e lindjes në UTH ka deklaruar se gjatë këtyre viteve
Kush e dinte? Truri i njeriut mund të njohë vetëm 5000 fytyra Çdo ditë shohim dhe përballemi me një numër të pacaktuar njerëzish, kudo, në rrugë, në punë, në dyqane, në udhëtime, në
Ronaldo njeriu i historisë, shënoi golin e 5000 të Juventusit në Serinë A Cristiano Ronaldo e ka shënuar golin e 5000-të të Juventusit në Serie A në histori, duke i ndihmuar "Zonjës së vjetër" t
Kjo është receta 5000 vjeçare që kuron sëmundje të ndryshme Kjo recetë u zbulua nga komisioni i ALECSO-s, i Kombeve të Bashkuara në Ausev, në vitin 1972. E përkthyer pothuajse
Receta 5000-vjeçare që kuron sëmundje të ndryshme Kjo recetë u zbulua nga komisioni i ALECSO-s, i Kombeve të Bashkuara në Ausev, në vitin 1972. E përkthyer pothuajse në t