999 rezultate për

50-vjetorin

Gjyshja më joshëse në botë feston ditëlindjen, askush se beson moshën (FOTO LAJM) Gina Stewart është cilësuar si "gjyshja më seksi në botë". Gina ka festuar sot 50-vjetorin e lindjes, me fansat që th
Prindërit festojnë 50-vjetorin e martesës, Victoria Beckham i uron fotot e rrallë (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka zgjedhur t’i urojë prindërit e saj në 50-vjetorin e martesës me disa foto nga dita e tyre më e veçan
Ekspozitë speciale nga Ferrari për 50-vjetorin e Schumacherit, a do shfaqet legjenda? Muzeu i Ferrarit do të hapë një ekspozitë të veçantë për Michael Schumacherin, për nder të 50-vjetorit të ish-shoferit t
Facebook feston 50-vjetorin e Star Trek, ndryshon butonat Like Facebook ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar 50-vjetorin e Star Trek, duke ndryshuar serinë e butonave Like
Aktori Reeves sot feston 50-vjetorin Keanu Reeves i cili është një ndër personazhet e mëdha të kinemasë së filmave aksion, feston sot 50 vjetorin. Në vitet ‘
Ford feston 50-vjetorin (FOTO-LAJM) Për të festuar 50 vjetorin e tij, Ford ka sjellë në "Empire State Building" Mustangun e tij, siç kishte ndodhur në vitin
Shelby, model special për 50-vjetorin (FOTO-LAJM) Në 50-vjetorin e prodhimit të modelit të parë të FIA Cobra, Shelby nxjerr në treg një model special të quajtur Cobra CSX
Lamborghini i Rod Stewart shitet për 1.200.000 euro (FOTO-LAJM) Një Lamborghini me ngjyrë të verdhë e cila i përkiste këngëtarit Rod Stewart u shit në një ankaand të zhvilluar muajin e
Lamborghini feston 50-vjetorin (FOTO-LAJM) Nis sot në Milano "Xhiro e Madhe e Lamborghinit" me rastin e 50-vjetorit të ngritjes së kësaj kompanie të prodhimit të m
Lamborghini feston 50-vjetorin me një supermakinë (FOTO-LAJM) Në mes të kaluarën dhe të ardhmen Lamborghini feston këtë vit 50 vjetorin e saj. Me këtë rast kompania e prodhimit të ma
Porsche 911 feston 50-vjetorin (FOTO-LAJM) Porsche feston 50-vjetorin e një prej modeleve të saj më të shitura. Bëhet fjalë për Porsche 911 e cila deri tashmë numë
Ekspozitë për 50-vjetorin e "Special One" (FOTO LAJM) Në Setubal, në qytetin e tij të lindjes, i kanë dedikuar një ekspozitë për 50-vjetorin e lindjes, dhe Jose Mourinho ka m
“The Rolling Stones” seri koncertesh për 50-vjetorin e krijimit Me rastin e 50-vjetorit të krijimit, grupi i rock-ut “The Rolling Stones” ka nisur serinë e koncerteve. Grupi i rock-ut
Brad Pitt: Në 50-vjetorin e lindjes i jap fund aktrimit Brad Pitt ka njoftuar se do të lërë karrierën e tij kinematografike pas tre vitesh, kur të mbushë 50 vjeç. 47-vjeçari gj
Topi uron Napolitanon për 150-vjetorin e bashkimit të Italisë Presidenti i Republikës, Bamir Topi, nëpërmjet një mesazhi të dërguar me rastin e festimeve të veçanta të zhvilluara dje