999 rezultate për

5-tat

Rama: Ka ardhur koha që vëllazëria në krim mes politikës dhe gjyqësorit të prishet! Pas takimeve që pati me kreun e Kuvendit, Ilir Meta, si dhe me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara, Donald Lu, kryeminis
Rama: Jemi gati për ligjet me 3 te 5-tat Kryesocialisti Edi Rama deklaroi se opozita nuk mund të mbajë peng asnjë ligj që kërkon 3/5 e Kuvendit duke i bërë thirr