999 rezultate për

4-3-1-2

Serie A, të gjitha formacionet e javës së 5 Serie A luan edhe në mesjavë. Pas ndeshje së djeshme mes Udineses dhe Genoas, e fituar nga vendasit me rezultatin 1-0, s
Milan, një 4-3-1-2 në infermieri (FOTO LAJM) Ndodhet një 4-3-1-2 kuqezi i ndalur në bokse, në infermieri. Në shtpinë e Milanit Massimiliano Allegri duhet të bëjë llo
Serie A, ja formacionet e javës së fundit Sot Serie A luan javën e saj të fundit për sezonin 2012-2013. Me dy ndehsje në ora 15.00 dhe të tjerat në 20.45 futbolli
Brazil-Itali, formacionet e mundshme Nesër në mbrëmje ora 20.30 e gjithë bota e futbollit do ti ketë sytë nga miqësorja e luksit mes Brazilit dhe Italisë. Pë
Serie A, formacionet e javës së 34 Serie A rikthehet të luajë pas një jave shoku pas vdekjes së Piermario Morosini dhe kryendeshja e javës së 34-rt është p
Serie A, formacionet e javës së 30-të Vijon dueli i titullit kampion në distancë mes Milan dhe Juventus. Pas javës së 29-të dy skuadrat kanë një diferencë pre
Serie A, formacionet e javës së 28-të Java e 28-të e Serisë A italiane do të luhet në tre ditë dhe straton nesër me dy sfida: Parma-Milan dhe Fiorentina-Juven
Serie A, formacionet e skuadrave për sot Luhen sot 9 ndeshjet e tjera të Serisë A të vlefshme për javën e parë të kampionatit. Spikat superndeshja mes Udineses d
Cagliari-Milan dhe Siena-Fiorentina hapin javën e "I-rë" të Serisë A Është Udinese-Juventus superndeshja e kësaj jave në Serinë A, që nis sot në orën 18:00. Ndeshja ishte e planifikuar të l
Speciale: Formacionet e javës së 15-të në Serie A Java e 15-të e Serisë A italiane do të luhet në tre ditë. Nis të premten në orën 18:00 me Lecce-Lazio dhe përfundon me s
Speciale: Formacionet e javës së 13-të Serie A Redaksia e Sportit "Albeu" ju servir formacionet e mundshme për të gjitha ndeshjet e javës së 13-të të Serie A. Java sta
Speciale: Skaner i javës së 11-të së Seria A Në një speciale për sportin, Redaksia e Sportit në Albeu, sjell për tifozët dhe dashamirësit e kampionatit italian të fu
Ja strategjia e Ranierit ndaj Lille Siç u parashikua nga disa media se Interi do të luaj me skemën 4-3-1-2 duket se nuk do dalë ashtu pasi Ranieri po drysho
Interi pas disfatës ndryshon formacion Si duket taktika e re e Gasperinit që është përfolur pothuajse tërë verës ajo 3-4-3 ka zgjatur vetëm një ndeshje pasi pa
Seria A java 18, formacionet e mundshme JUVENTUS-PARMA ora 12.30 Juventus (4-4-2): Storari; Sorensen, Legrottaglie, Chiellini, Grosso; Krasic, Melo, Aquilani,