999 rezultate për

3310

Nokia kërkon t’i ktheni 3310-at dhe do t’ju shpërblejë Nëse keni ende një telefon “Nokia3310” apo një playstation të vjetër në shtëpi mund të mërrni deri në 2 mijë euro, kësht
A e dini se çfarë celulari përdor Ali Ahmeti? (FOTO LAJM) Ali Ahmeti është lideri i padiskutueshëm i BDI-së së shqiptarëve në Maqedoni. Ai njihet për karizmën e tij të fortë
Besojeni ose jo, Manushi ka një 3310 dhe mesazhet i dërgon me email Duket në fakt sikur është një gënjeshtër por Manushi ka provuar se nuk gënjen. Ai nuk ka as Iphone, madje as celular
Ju kujtohet Nokia 3310? Versoni i tij i fundit do të shkatërrojë mbretërinë Iphone Nokia padyshim që njihet si një nga telefonat më të fortë dhe sidomos "legjenda" e njohur si 3310. Por sot iphone ka
Për të gjithë nostalgjikët! Nokia 3310 del në shitje Tashmë Nokia ka njoftuar se së shpejti do të lansojë celularin 3310, një nga prodhimet më të sukseshme në kompanisë.
Nokia 3310 bëhet me versionin 3G Bëhet fjalë për versionin më të ri të modelit të famshëm, të cilin shumica e konsiderojnë si telefonin më të besueshëm n
Nokia sfidë të hapur Samsung-ut dhe Apple-it, sjell Nokia Premium Nokia padyshim që njihet si një nga telefonat më të fortë dhe sidomos "legjenda" e njohur si 3310. Por pas publiki
Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të legjendarit Nokia 3310 HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë M
Nga takimi Trump-Putin “lind” një Nokia 3310 (FOTO) Nokia 3310 i vitit 2017, që në ditën e parë të publikimit zyrtar, ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm, mbi të gjith
Nokia 3310 i ri kalon testin e fortësisë (VIDEO) Pas publikimit zyrtar të versionit të përditësuar të Nokia 3310, për herë të parë është bërë testimi i fortësisë dhe i
Rikthehet Nokia 3310, telefoni sërish një sukses (VIDEO) Nokia do të riprodhojë modelin 3310, i cili është ndoshta njëri ndër telefonat më të pëlqyer në histori. Ky telefon do t
Nokia 3310, edicion i limituar që kushton 3000 dollarë Në Kongresin Botëror të Celularëve (MWC 2017) HMD ka lançuar telefonin shumë të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka tërh
Nokia 3310 vjen me një model të ri luksoz në nder të presidentit Putin (FOTO) Jo vetëm që gjigandi i telefonave, Nokia 3310 u kthye në një version të ri më “smart”, por tani mund ta gjeni edhe të pe
Nokia 3310 vjen mbas 17 vitesh me një imazh tjetër më smart (FOTO LAJM) Modeli klasik i Nokia 3310 u publikua më në fund, 17 vjet pas prodhimit të parë historik. Versioni i ri ka një bateri me
Rikthehet "dashuria e vjetër", zbulohen detajet e Nokia 3310 të ri (FOTO LAJM) Disa muaj më parë kompania Nokia ka “tronditur” ose “gëzuar” klientët e saj duke thënë se do të nxjerrë sërish në treg t
Rikthehet Nokia legjendare 3310, ja sa do të kushtojë (FOTO LAJM) Nokia 3310 ikonik do të riprodhohet deri në fund të këtij muaji. Telefoni ikonik 17-vjeçar do të vijë në formë moderne d
Celulari më i dashur në botë është gati të rikthehet Ju ka marrë malli për një lojë me gjarprin klasik të Nokias? Lajmi i mirë është që së shpejti mund të keni mundësinë
Shaqiri përdor Nokia 3310s si mbrojtëse (FOTO) Futbollisti kosovar Xherdan Shaqiri këtë herë ke qenë në qendër të mediave për shkak të mbrojtësve të shkurtra që mban.