999 rezultate për

3000

50 viktima e 3000 të plagosur, Shqipëria shpreh solidaritet me Libanin Shqipëria zyrtare ka reaguar pas dy shpërthimeve në kryeqytetin libanez, Bejrut, të cilat u morën jetën 50 personave dhe
Bashkëshortja e Haradinajt nuk kursehet tek veshja: Shfaqet me kostum mbi 3000 euro (FOTO LAJM) Anita, bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, shpenzon goxha shumë për veshjet e saj. Disa d
"Do mbjell 3000 pemë për çdo fitore të Arsenalit", premtimi i mbrojtësit spanjoll Hektor Bejerin i është bashkuar grupit ambientalist global “Një Pemë e Mbjellë” dhe ka premtuar se për çdo fitore të Ars
Specialisti: Pas tërmetit në nëntor, në Shqipëri janë ndjerë 3000 lëkundje Pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit të vitit të shkuar, përjetuam pandeminë nga Covid 19. Tani duket sikur aktivit
Mbi 700 viktima vetëm sot! Italia masa të rrepta për koronavirusin: Gjoba 3000 Euro “Gjoba nga 400 deri në 3000 euro”. Janë këto masat e parashikuara në dekretin e ri të emergjencës prej koronavirusit në
Veshja luksoze e Anita Haradinaj, një xhaketë i kushton 3000 euro (FOTO LAJM) Anita Haradinaj, bashkëshortja e ish-kryeministrt të Kosovës Ramush Haradinaj është mjaft e njohur në profesionin e saj
105 kate dhe 3000 dhoma, hoteli më i zbrazur dhe i vetmuar në botë (FOTO LAJM) Në 1987, toka ‘u ça’ për të ndërtuar një hotel të ri gjigant në kryeqytetin e Koresë së Veriut, Pyongyang. Grataçela në
18 vjet nga 11 shtatori, mjeku publikon pamjet e rralla mes rrënojave (FOTO LAJM) Sot bëhen 18 vjet nga sulmi terrorit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kur u goditën Kullat Binjake. Në momentet e p
Deputetja tregon si po mashtrohen qytetarët që paguajnë viza nga 3000 euro Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri, në seancën e jashtëzakonshme të thirrur për largimet nga vendi që po ndodhin së fundm
“3 mijë euro se i do Taulanti”, akuza e rëndë për deputetin Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social Facebook, një denoncim të një qytetari dixhital ku tregohet
Blindohet Elbasani me 3000 kamera, reagon Qazim Sejdini Ditën e sotme u bë publike tenderi ku kryetari i bashkisë Elbasan kishte zhvilluar një tender për vënien e 3000 kamerave
Udhëtoi 3000 km për të parë Anglinë, por harron biletën në shtëpi Histori interesante por edhe e çuditshme e një tifozi anglez, që po bën xhiron e botës. Dagllas Moreton, arriti në Nizhn
Portieri 19-vjeçar: Kam refuzuar 3000 oferta për Real-in Real Madrid ka zyrtarizuar të premten blerjen e Andriy Lunin, portieri i ri, i marrë nga Zorya. 19-vjeçari është ndje
3000 lekë për një natë, lokalet në Durrës që funksionojnë si shtëpi publike Përveç pijeve alkoolike dhe ahengut, në lokalet e qytetit bregdetarë të Durrësit, mundet të gjesh edhe prostituta. 3.000
Ndërron jetë rekordmeni i atletikës shqiptare Gani Aliaj, rekordmeni i atletikës shqiptare është ndarë sot nga jeta në moshën 80 vjeçare. Aliaj lindi në Burrel më
U nda me djalin e Jozefina Topallit? Eva Murati tregon lojën Moderatorja e njohur Eva Murati prej disa vitesh është në një lidhje serioze dashurie me Genar Topallin. Dyshja e nj
Facebook i dorëzon 3000 reklama Kongresit të SHBA-së Zyrtarët e rrjetit social Facebook, thonë se planifikojnë të dorëzojnë tek hetuesit e Kongresit të Shteteve të Bashkuara
3000 ushtarë dërgohen nga SHBA-ja në Afganistan Sekretari i Mbrojtjes i SHBA-ve, Jim Mattis thotë se SHBA do të dërgojë 3.000 trupa shtesë në Afganistan, ndërsa taleban
Ulet me 80 % çmimi i makinave, Golfi mund të blihet për 3000 euro në Danimarkë (FOTO LAJM) Për shkak të tatimeve të larta, çmimet e automjeteve që janë ndër më të lartat në Europë, do të ulen së shpejti për bler
Shpëtohen 3000 qytetarë nga uragani Harvey Rojet bregdetare të SHBA-ve kanë shpëtuar së paku 3000 qytetarë në 48 orët e fundit, pas vërshimeve dhe stuhive të shkak