999 rezultate për

3-5-2

Reja: Na duhej fitorja Edoardo Reja mori fitoren e parë kuqezi dhe ishte si një çlirim. Në lidhje direkte me Supersport, trajneri italian u pye
Formacionet zyrtare: Reja e nis me skemën 3-5-2, Sadiku në stol Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit Islandë-Shqipëri, që do të nisë në orën 15:00 në Rejkjavik. Kështu, trajne
Anglia testohet sot nga suedezët, këto janë formacionet e mundshme Suedia dhe Anglia do të jenë çifit i parë për ditën e sotme që do të përballen në fazën e çerekfinalistëve të Botërorit.
Allegri bën rotacione, ndryshon skemën kundër Interit Juventusi pritet të startojë me Paulo Dybala dhe Douglas Costa në Derby d'Italia ditën e shtunë kundër Interit, me një f
Allegri po mendon për skemën e re, me plot rotacione “Zonja e Vjetër” nuk do të kthehen te formacioni i tyre i provuar 3-5-2 gjatë sezonit të kaluar apo te 4-2-3-1, si në g
Formacionet zyrtare: Inter V Milan Interi dhe Milani do të përballen me njëra-tjetrën sonte në "Giuseppe Meazza" ndeshje e vlefshme kjo për javën e tetë në
Zyrtare/ Ja formacioni i Italisë ndaj Gjermanisë Tashmë është zyrtare, Daniele De Rosssi do ta nis ndeshjen ndaj Gjermanisë nga stoli. Gjatë ditës së sotme Conte ka parë
Formacioni më i mirë i sezonit në Serinë A, dominon Juve (FOTO LAJM) Kampionati italian ka mbyllur mbrëmë sezonin 2015-2016, teksa edhe në këtë vit, për të 5-in radhazi është konfirmuar kam
Juve-Inter, supersfida e Kupës së Italisë (FOTO) Sonte në mbrëmje në “Juventus Stadium” do të zhvillohet një ndeshje spektakolare. Në orën 20:45, Juventusi dhe Interi do
Nga 3-5-2 i Contes te i Allegrit, ja si ndryshon Juvja ndaj Bayernit (FOTO) Juventus ka ndryshuar shumë nga ndeshja e 2 prillit ndaj Bayernit në vitin 2013. Nga ajo kohë te bardhezinjtë ka ndryshu
Inter-Napoli, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në orën 20:45 Serie A luan supersfidën e javës së shtatë. Inter dhe Napoli zbresin në tapetin e "San Siro"-s, në një nde
Holandë-Kosta Rika, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Holandë-Kosta Rika do të jetë edhe ndeshja që do të mbyllë raundin e çerekfinaleve të "Brazil 2014". "Portokallinjtë" e
Roma-Livorno e Juve-Sampdoria, formacionet e mundshme Java e 20 e Serie A, njëkohësisht edhe faza e dytë e sezonit 2013-2014 fillon me dy kryesuesit: Juventus dhe Roma. Bardh
E diela sportive në Serie A, ja formacionet Juventusi kryesues pas goditjes që i dha Romës në luftën për titull, kërkon rekordin historik prej 11 fitoresh radhazi n
Juventus-Copenaghen, formacionet e mundshme Juventus do të presë sonte në mbrëmje në "Juventus Stadium" danezët e Copenaghen me detyrën e vetme marrjen e tre pikëve
Parma-Juventus, formacionet e mundshme Para ndeshjes së kthimit në Champions League përballë Real Madrid Juventusi i Antonio Contes luan sonte në ora 18.00 një
Java e 7 e Serie A, të gjitha formacionet e mundshme Duke filluar që nesër nga ora 18.00 dhe deri të dielën në mbrëmje ora 20.45 Serie A luan të gjitha ndeshjet e javës së s
Serie A, të gjitha formacionet e javës së 5 Serie A luan edhe në mesjavë. Pas ndeshje së djeshme mes Udineses dhe Genoas, e fituar nga vendasit me rezultatin 1-0, s
Verona-Milan, Samp-Juve: Formacionet e mundshme Sot starton sezoni 2013-2014 i Serie A. Pas Ligue I, Bundesligës, La Ligas dhe Premier League, sot i vjen rradha edhe ka
Serie A, formacionet e javës së 37 Sot Serie A luan ndeshjet e javës së saj të 37, e parafundit e këtij sezoni. Tre ndeshje luhen në ora 12.30, një në 18.0