999 rezultate për

2pac

Rikthehet në vëmendje vdekja e 2Pac, ish-dedektivi kërkon të arrestojnë vrasësin Një ish detektiv në Departamentin e Policisë në Los Angeles, i cili ka punuar në çështjen e vrasjes së 2Pac, u ka kërkua
Flaka Krelani sjell këngën me shokun e 2Pac (VIDEO) Në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka suprizuar të gjithë ndjekësit e saj. Ajo ka njof
Kush e vrau 2Pac? Shoku i tij rrëfen natën e vdekjes Më shumë se 20 vjet pasi reperi legjendar Tupac u qëllua për vdekje, dëshmi dhe hipoteza të reja për vdekjen e tij vazhd
Kendall dhe Kylie Jenner në gjyq me familjen e 2Pac Motrat Jenner sapo kanë lançuar linjën e tyre të përbashkët të bluzeve më fotot e tyre dhe të 2Pac apo Notorious B.I.G t
Halla e 2Pac Shakur terroriste e shumëkërkuar Gruaja e parë në historinë e FBI-së, që vendoset midis 10 më të kërkuarve për terrorizëm, është halla e një prej reperëv