999 rezultate për

2800

Ky është 7 vjeçari që reciton 2800 vargje të Fishtës (VIDEO) Videoja e një fëmije 7 vjeç nga fshati Balldre i Lezhës është bërë virale sepse ai dëgjohet duke recituar vargjet e të m
Mahnitëse! 7-vjeçari reciton plot 2800 vargje poezi të Gjergj Fishtës (VIDEO) Djali 7-vjeç dhe i ka habitur të gjithë përmes videos që po bëhet virale në rrjet. Kjo pasi i vogli Nikoll Prendi rec
Festa e çmendur e skuadrës së Lampard, 2800 paund për 209 birra dhe 75 Jagermeister (FOTO LAJM) Festa e lojtarëve ka kaluar çdo cak. Ata kanë konsumuar 209 birra, 75 shishe "Jagermeister", 65 "Shots" me "Grey Goose",
Në Siberi gjendet varri i ngrirë 2800 vjeçar (VIDEO) Arkeologët që punonin në jug të Siberisë gjetën varre të paprekura të ngrira ku ekziston mundësia që anëtarët e familjes
Arrestohet trafikanti shqiptar në Bolzano, fitonte 2800 euro në javë Në tetor 2016, karabinierët ndërhynë për shpëtimin e një personi që u rrëzua nga efekti i një mbidoze kokaine. Ai sh
Asgjësohen 2800 bimë kanabis në Memaliaj Gjatë një kontrolli të ushtruar nga Shërbimet e Policisë në afërsi të lagjes "Hoxhaj", Memaliaj, policia ka asgjesuar 28
"Edi Rama gllabëron edhe 2800 m2, nuk e njohim projektin e stadiumit" Partia Demokratike ka vijuar edhe sot akuzat ndaj qeverisë dhe kryeministri Edi Rama sa i përket projektit për stadiumin
Në “Elbasan Arena” nis të shtrohet pista (FOTO) Në “Elbasan Arena” sot ka nisur puna për shtrimin me tartan të pistës së atletikës. Kjo do ta bëjë impiantin kuqezi t
Del në shitje makina e Duçes Të shtunën të apasionuarit për makinën do të kenë mundësi që të blejnë makinën “Fiat 2800” të përdorur nga Benito Musoli
Shkodër, 12800 ha tokë nën ujë, 7944 njerëz të evakuar Situata sa vjen e rëndohet nga përmbytjet në qarkun e Shkodrës. Sipas të dhënave të konfirmuara në minutat e fundit nga