999 rezultate për

27-vjecares

Fiksohet keq pas 27-vjeçares, arrestohet elbasanasi për përndjekje Policia ka vënë në pranga një 46-vjeçar pasi akuzohet se ka përndjekur një 27-vjeçare dhe më pas i ka dëmtuar asaj me da
Vdekja e 27-vjeçares në maternitet, familja kërkon ekspertizë të re Arbenita Selimi-Spahiu ndërroi jëtë gjatë lindjes së saj me 23 mars të vitit 2016. Por, rasti i saj akoma nuk është z
Marrja peng e 27-vjeçares nga ish-i dashuri, policia i kap duke ecur në këmbë në shinat e trenit Pas denoncimit të familjes së një 27-vjeçareje se ua kishin rrëmbyer vajzën, policia e Tiranës ka deklaruar se ka kapur
“Premtoj të të dua, i pasur apo i varfër” (FOTO LAJM) "Në të mirë e në të keq, sëmurë apo jo, i pasur apo i varfër, premtoj të të dua dhe të të respektoj çdo ditë të jetës ti