999 rezultate për

25-vjetorin

Klaudia ka ditëlindjen, ky urim i Albi Nakos nuk pritej! (FOTO LAJM) Klaudia Pepa balerina e njohur shqiptare sot feston 25-vjetorin dhe ka mjaftuar një foto e saj e hedhur në Instagram, pë
Kush është vajza që theu rekordin, merr dhuratë 1300 trëndafila për 25-vjetorin (FOTO LAJM) Gara për numrin më të madh të trëndafilave që i dhurohen një vajze, po bëhet e ashpër. Ka vetëm një javë që rekordi i
Pamjet e festës së shfrenuar të Neymar-it për 25-vjetorin (FOTO & VIDEO) Neymar mbrëmjen e djeshme deri në orët e para të mëngjesit ka festuar ditëlindjen e 25-të. Braziliani përgatiti një fest
Neymar feston ditëlindjen me super bukuroshen braziliane (FOTO LAJM) Neymar nuk do të jetë sonte në përballjen e Kupës së Mbretit ndaj Atletico Madrid. Sulmuesi është i padisponueshëm për s
Nishani përshëndet 25-vjetorin e rihapjes së Ambasadës së SHBA Presidenti Bujar Nishani mori pjesë sot në mesditë në ceremoninë solemne me rastin e 25-vjetorit të rihapjes së Ambasadë
Socialistët festojnë 25-Vjetorin e PS-së, Tritan Shehu i pranishëm Ditën e sotme, Partia Socialiste feston 25-Vjetorin e krijimit të saj. Ceremonia festive zhvillohet në lulishten pas sel
Socialistët festojnë sot 25-vjetorin e PS-së, ja detajet Sot Partia Socialiste do të festojë 25-vjetorin e krijimit të saj, me një ceremoni festive në lulishten pas selisë së PS
PD do të kujtojë 25-vjetorin e rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës Partia Demokratike do të kujtojë nesër 25-vjetorin e rrëzimit të shtatores së diktatorit Enver Hoxha. PD ka organizua
PD tri aktivitete me rastin e 25-vjetorit për rrëzimin e bustit të Enverit Në 25-vjetorin e rrëzimit të bustit të diktatorit Enver Hoxha, Partia Demokratike ka zgjedhur që ta sjellë në vëmendjen
Rama: Synojmë të dyfishojmë numrin e anëtarësisë në 25-vjetorin e PS Nga qyteti i Beratit, kryeministri Rama ka shpalosur ambicjen e tij për të dyfishuar numrin e anëtarësisë së kësaj parti
Mediu në 25-vjetorin e PR-së: Të krijohet konfederata e djathtë Partia Republikane ka festuar 25-vjetorin e krijimit. Pikërisht në 25-vjetorin e themelimit kryetari Fatmir Mediu ka bër
Basha në 25-vjetorin e PD-së: Festojmë në shtëpinë e lirisë Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka uruar të gjithë demokratët me rastin e 25-vjetorit të themelimit të Partisë Demokratike
Ja çfarë thonë themeluesit e PD në 25-vjetorin e krijimit të partisë Partia Demokratiuke shënon 25-vjetorin e krijimit të partisë. Në këtë ditë të shënuar për PD, janë ftuar disa nga the
Klosi: 25-vjetori i Ditës së Rinisë, ndryshoi qasjen politike në Shqipëri Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë ka publikuar programin e saj 25 aktivitete në 25-vjetorin e Ditës së Rinisë. M
Gruevski në 25-vjetorin e VMRO-së: LSDM do të shkatërrojë veten "Populli në zgjedhje të organizuara, të lira dhe demokratike do ti japë përgjigjen e tij LSDM-së". Kështu u shpreh kryem
Gotze feston 25-vjetorin e së dashurës (FOTO LAJM) Menjëherë pas ndeshjes kundër Bayer Leverkusen futbollistit të Bayern Munchen i është dashur të shkojë në një festë. Dhe
Bregu përkujton 25-vjetorin e rrëzimit të Murit të Berlinit (FOTO LAJM) Deputetja demokrate Majlinda Bregu, me anë të disa fotove që ka postuar në Facebook ka përkujtuar 25-vjetorin e rrëzim
National Geographic feston 125-vjetorin, disa nga fotot më të Bukura (FOTO-LAJM) Me rastin e 125-vjetorit të krijimit, National Geographic ka publikuar një koleksion me fotot më të famshme që për shumë