Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

22-vjecari

Sot do të merrte nënshtetësinë italiane, Gossolengo në zi për 22-vjeçarin shqiptar “Good night” (natën e mirë). Është ky mesazhi i fundit i postuar në profilin e tij në Instagram nga Klodian Murrizi, 22-
Historia e pazakontë e shqiptarit, shkoi në Angli për studime por përfundoi në burg Anglia vijon të ngrejë shqetësimin për bandat shqiptare që operojnë në këtë shtet. Së fundmi në shtypin britanik ësh
"Nuk do të ndaloj edhe nëse vdes", 22-vjeçari harxhon 33 mijë dollarë për tu dukur si David Beckham Nje djalë 22 vjeçar, i quajtur Jack Johnson, ka shpenzuar mbi 33 000 dollarë operacione plastike vetëm që të duket si, D
E përbuzin, 22-vjeçari me aftësi ndryshe jep mesazhin prekës (VIDEO) Elsid Sekaj është 22-vjeçari shkodran i cili ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë e tij prekëse, duke ja dal
EMRI/ Bie në pranga 22-vjeçari me kallashnikov nga Fushë-Kruja Një 22-vjeçar në Fushë-Krujë ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur me një armë kallashnikov dhe më një sasi fis
Kamzaliu sherr në Bulqizë, plagos me thikë 22-vjeçarin Një grindje me protagonistë dy të rinj ka ndodhur në Bulqizë. Për pasojë, ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar nga Bulq
Humbi jetën në aksident, kush është 22-vjeçari që u përplas me kamionin Pasditen e djeshme është ndarë nga jeta 22 vjeçari që u përshi në aksidentin e raportuar nga mediat italiane në autostra
Plagosi me thikë të riun, arrestohet 22-vjeçari në Berat Policia ka vënë në pranga një 22 vjeçar në Berat. Burimet policore bëjnë me dije se arrestimi i Leonid Hoxhës, 22 vje
E spiunojnë komshinjtë, arrestohet në Burrel 22-vjeçari i armatosur Policia e Matit ka vënë në pranga një 22-vjeçar për armëmbatje pa leje. I arrestuari është shtetasi Geg Gjini, banu
Tenton të vrasë 22-vjeçarin, arrestohet adoleshenti në Mallakastër Policia në Mallakastër ka arrestuar sot një 18-vjeçar pasi dyshohet se ka tentuar të vrasë një 22-vjeçar. Policia bën
Po kulloste bagëtitë, ky është 22-vjeçari që u godit për vdekje nga rrufeja Ditën e djeshme moti i keq i mori jetën një të riu vetëm 22 vjeç. Viktima është 22 vjeçari nga Lazarati, i identifi
Tragjedi, 22 vjeçari nga Lazarati goditet nga rrufeja Një tragjedi ka ndodhur ktë pasdite në fushën e Luginës së lumit Drino, afër fshatit Bulo. Mësohet se 22-vjeçari Xhul
Gjendet kufoma e të riut shqiptar në Greq Mëngjesin e sotëm në Koum Kapi në Chania, nën Villa Koundourou, Greqi është gjetur kufoma e një 22-vjeçari shqiptar.
Po merrte skrap me shokun, humb jetën edhe 22-vjeçari në Laç Ka ndërruar jetë edhe i plagosuri tjetër që e zuri poshtë godina në Laç. Dashamir Hajha, 22 vjeç ka ndërruar jetë n
Ngjarja e rëndë që fshihet pas kësaj fotoje (FOTO LAJM) Një i ri u fotografua duke qeshur dhe me gjak në fytyrë, vetëm pak kohë pasi u arrestua për vrasjen me thikë të nënës së
Zbardhen dëshmitë: Trupin pa jetë të 22-vjeçarit e nxorri në breg dallga Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot tek Gjiri i Lalëzit ku një djalë i ri vetëm 22 vjeç, u mbyt teksa notonte me shokët e
Zbardhen detajet, si u ekzekutua nga pastori 22-vjeçari shqiptar në Itali Jënë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 22-vjeçarit shqiptar Andrea Ndoja. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të mërkur
Vranë 22-vjeçarin për një karikues, lihen të lirë 3 të akuzuarit Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë 3 të akuzuarit e vrasjes së 22-vjeçarit Marvin Mihali, fëmijës së vetëm të familjes Mi
Vrasje mafioze, 22-vjeçari shqiptar vritet në derë të shtëpisë Një shqiptar është ekzekutuar nga një shtetas italian mbrëmjen e djeshme në një provincë të Sienës në Itali. Autori ë
22-vjeçari shqiptar ndërron jetë në rrugët e Italisë Një i ri shqiptar ka humbur jetën në Itali në një aksident rrugor. Shqiptari, vetëm 22-vjeç ka pësuar një aksident ku ma