999 rezultate për

21-vjecari

"Mund t'ju blej ushqime", Modeli që i duhet botës vjen nga një futbollist, 21-vjeçari tregon zemrën e artë Arritjet në futboll shoqërohen edhe me bollëk në xhepat e lojtarëve, të cilët asnjëherë nuk hezitojnë ta tregojnë luksin
Përfundon në pranga 21-vjeçari në Malësi të Madhe: Bënte "kërdinë" në Xhami, Kisha e lokale Një 21-vjeçar, i akuzuar për disa vjedhje, ka rënë në pranga e policisë ditën e sotme në Malësi të Madhe. Policia bën
Nëna e 21-vjeçarit të zhdukur: Shoqëria e tij e dorëzoi në dorën e hasmit Pas lajmit të transmetuar në News 24 për zhdukjen e 21-vjeçarit Klevis Lleshi në rrethana misterioze paraditen e 5 gusht
21-vjeçari në Lezhë dhunohet me mjete të forta, dërgohet në gjendje shoku në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Gjatë natës është dhunuar me mjete të forta gjatë një 21-
Tentoi të kalonte ilegalisht jashtë kufirit 9 sirianë, arrestohet 21-vjeçari dhe e dashura e tij Një 21-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Elbasan, pasi akuzohet se ka ndihmuar për kalim të paligjshëm të kufijve,
E harruan në burg edhe pas kapjes së autorit, gjykata vendos për 21-vjeçarin Gjykata e Kurbinit ka ndryshuar masën e sigurisë për 21-vjeçarin Kreshnik Tusha, i cili gjendej në burg pas vrasjes së b
Me urgjencë drejt spitalit, plagoset 21-vjeçari që ishte duke udhëtuar me motor Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në Kamëz në rrugën "Nikolla Sarkozi", ku është plagosur një 21-vjeçar. Re
Kapet 21-vjeçari në Tiranë, akuzohet për falsifikim dhe për mallra kontrabandë Një i ri është arrestuar nga Policia në Tiranë. 21 vjeçari ka rënë në prangat e Policisë në operacionin e koduar “Nar
Historia e 21-vjeçarit të infektuar me koronavirus: Shkova deri në ferr dhe u ktheva përsëri LETRA E PLOTE: Më 17 janar 2020 muskujt e mi po më dhimnbin të gjithë. Mund të kem patur pak ethe, por dhimbja nu
E pabesueshme, shikoni çfarë bën talenti i Chelsea me topin (VIDEO) Mason Mount është një nga talentet më të spikatur këtë sezon në Premier League. Në një video të postuar nga Chelsea n
I shpëtoi atentatit në Peqin, 21-vjeçari niset për tek Trauma në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Peqin, ku një atentat ndaj dy të rinjve shkaktoi një të vdekur dhe një t
Merrte "mallin" nga Shqipëria dhe e shpërndante me motor, arrestohet 21-vjeçari 21-vjeçari shqiptar me akuzën për trafikim dhe shpërndarje lëndë narkotike është arrestuar në Korfuz pasi në mjetin e ti
Kritikoi ashpër qeverinë, rrihet për vdekje 21-vjeçari Një student në Bangladesh është vrarë në konviktin e tij. Raportohet se studenti u rrah për më shumë se 4 orë para se të
Njihuni me 21-vjeçarin shqiptar që po çmend femrat në Zvicër (FOTO LAJM) Një djalë simpatik me origjinë shqiptare do të jetë protagonist i një emisioni që starton së shpejti në Zvicër, “Der Bac
Dy napoletanë arrestohen për vrasjen e shqiptarit në Angli Serxhio Marku është 21-vjeçari shqiptar i cili u vra javën e kaluar në banesën e tij në Angli. I riu u gjet i plagosur r
Plagosën rëndë 21-vjeçarin, arrestohet në flagrancë i riu Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A.H.,
Tentoi të trafikonte 26 emigrantë, arrestohet 21 vjçari në Greqi Një 21-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke mbrëmjen e djeshme, në Selanik. Mediet e huaja raportojnë se
Qëlloi gjyshen 13 herë më thikë derisa e vrau, 21-vjeçari nga Durrësi ishte i droguar “Nuk doja ta vrisja gjyshen, më doli situata nga kontrolli”. Kështu është shprehur një vit më parë, në Gjykatën e Durrës
Rezultonte në kërkim në Shqipëri, policia italiane arreston 21-vjeçarin shqiptar Policia italiane ka ndaluar një shqiptar 21 vjeç në Rimini, pasi rezultonte në kërkim në Shqipëri. I riu nga Shqipëri
U aksidentua në Tiranë pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur, ky është 21-vjeçari Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje 21 vjeçar pasi ky i fudit, ne gjende te dehur, eshte aksidentuar me bordurat e r