Tragjike, përplaset për vdekje në mes të Tiranës zyrtari i lartë i Gardës
999 rezultate për

2022

Emigrantët, Gjermania do të shpenzojë deri në 78 mln euro deri në 2022-shin Gjermania pret të shpenzojë rreth 78 miliardë euro për çështjet e lidhura me emigracionin deri në vitin 2022, përfshi kë
Qytetarët gati të flenë në Gjykatën e Lartë, kolapsi që zgjat deri në 2022 Kushdo që ëndërron drejtësi nga Gjykata e Lartë, nuk ndodhet në vitin 2018, por në vitin 2014, kohë në të cilën ka ngecu
Botërori me 48 skuadra, shtetet e mëdha dalin kundra këtij plani Përpara një viti FIFA miratoi zhvillimin e Botërorit të vitit 2026 me 48 skuadra. Së fundmi presidenti i këtij instit
Liverpool vihet pas Klopp do Lemina Liverpool po punon për përforcimet e merkatos së verës. “The reds” vazhdojnë të kërkojnë përforcime për mesfushën dh
Shpërthen bomba, mediat gjermane dhe Ministri saudit: Katarit i anullohet Botërori FIFA disa kohë më parë kishte marrë vendimi që Botërori i vitit 2022 të zhvillohet në Katar. Por bomba vjen nga mediat g
U përplasën vite më parë, lufta mes dy yjeve do të shihet në 2022 Në univers, veçanërisht në galaktikën tonë, ka një numër të madh sistemesh me shumë yje ku dy ose më shumë yje rrotulloh
Zyrtare, Hollanda vazhdon me trajner Koemanin Ronald Koeman është zyrtarisht trajneri i ri i Holandës. Njoftimi, sikurse pritej, u bë nëpëmjet një komunikate të Feder
Zyrtare: Gerard Pique rinovon kontratën me Barcelonën (FOTO LAJM) Gerard Pique ka rinovuar kontratën me Barcelonën deri në vitin 2022. Pique, që ditë më parë rinovoi kontratën me Barc
Ja si do të duket Camp Nou në vitin 2022 pas rinovimit (FOTO LAJM) Barcelona është e vendosur për të rinovuar stadiumin e saj Camp Nou, rinovimi i cili do të mbarojë në vitin 2022. Për
Zyrtare: Christensen nënshkruan kontratë të re me Chelsean (FOTO LAJM) Chelsea ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me qendërmbrojtësin danez, Andreas Christensen për vazhdimin e kontratës d
U përplasën vite më parë, lufta mes dy yjeve do të shihet në 2022 Në univers, veçanërisht në galaktikën tonë, ka një numër të madh sistemesh me shumë yje ku dy ose më shumë yje rrotulloh
Ermonela Jaho: Këtë vit axhenda ime e plotësuar deri në vitin 2022 Axhenda e sopranos shqiptare Ermonela Jaho është e rezervuar deri në vitin 2022. E kërkuar në shumë skena prestigjioze t
Zyrtare: Ghoulam rinovon kontratën me Napolin (FOTO LAJM) Napoli ka njoftuar se mbrojtësi Faouzi Ghoulam ka rinovuar kontratën e tij, duke e mbajtur atë në San Paolo deri në viti
Nëse Serbia njeh Kosovën mund të hyjnë në BE më 2022? Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka thënë se nëse çështja e Kosovës do të ishte kusht për anëtarësimin e vendit t
Prezantohet stadiumi i parë i çmontueshëm Qatar 2022 (FOTO LAJM) “Ras Abu Aboud Stadium” do të jetë një prej impianteve ku do të luhen ndeshjet e Botërorit të Vitit 2022 në Katar. Pë
Suso rinovon kontratën: Do të bëj gjithçka për këtë fanellë Anësori kuqezi Suso dje arriti rinovimin e kontratës deri në 2022. Ai u shpreh i lumtur për këtë moment dhe i premtoi dj
Suso shtyn kontratën deri në vitin 2022 Paraqitjet e mira të Susos nuk kanë kaluar pa u vërejtur nga drejtuesit e Milanit, të cilët janë të kënaqur me spanjolli
Pas Marcelos dhe Isco rinovon me Realin, klauzola 3-fishin e Neymarit Real Madridi rinovimit të kontratës me mbrojtësin e majtë brazilian, Marcelo, i cili nënshkroi deri në vitin 2022,ka rin
Marcelo rinovon deri në 2022 Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë më
Shikoni mrekullinë që ka përgatitur Katari për Kupën e Botës (VIDEO) Katari është duke përgatitur mrekulli për Kupën e Botës, e cila do të mbahet me 2022 Vendimi për caktimin e Botërorit