999 rezultate për

2018

Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan, kapet i shumëkërkuari që rrahu shefin e policisë në 2018 Një person është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Elbasanit dhe Forcat Operacionale. Këta të fundit kanë kryer n
Cristiano Ronaldo: Mirupafshim Real Madrid, mirupafshim çmime individuale Tashmë janë bërë gati dy vjet që kur Cristiano Ronaldo konfirmoi largimin nga Real Madridi, ku fitoi gjithçka të mundur
Ylli i Realit i huazuar te Bayerni drejt Sevillas Alvaro Odriozola mbylli aventurën te Bayern Munich ku u huazua për 6 muaj dhe ku luajti vetëm 2 ndeshje. Te Real Mad
Ish-prokurori italian, hedh "bombën": Deshëm hetim për rastin Pjanic-Rafinha, por dosja ishte zhdukur Ish-prokurori i FIGC, Giuseppe Pecoraro ka zbuluar se audio VAR-i nga një incident i diskutueshëm i ndeshjes Inter-Juven
Martinez vendos për Barcelonën pas telefonatës së Messit Mediat në Spanja raportojnë se Lautaro Martinez ka vendosur që ti bashkohet Barcelonës. E përdtishmja spanjolle “AS”, sh
E BUJSHME/ Emery trajner i Milan? Unai Emery është një nga emrat tjerë që po përmendet si kandidat i mundshëm për stolin e Milan shkruan "Sky Sport Italia
Dy Botërorë të blerë, Prokuroria amerikane publikon dosjen e korrupsionit në FIFA Prokurioria Amerikanë duket se nuk është kënaqur me faktin se SHBA do të jetë bashkëorganizatore e Botërorit 2026 me Kan
Parashikoi koronavirusin në 2018? Seriali i famshmëm bëhet viral (VIDEO) "My Secret Terrius" është bërë viral në rrjet së fundmi si shkak i tronditjes së ndjekësve se në këtë serial të 2018 ës
Vettingu, shkarkohet nga detyra anëtari i KLP Nuk e ka kaluar dot procesin e vetingut anëtari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Arben Dollapaj. Kolegji i Posaçë
13 filmat e 2 viteve të fundit që vajzat duhet t'i shikojnë me patjetër Baza e të dhënave të filmave në internet (IMDb), ka më shumë se 400,000 filma. Nëse çdo film është i gjatë rreth 90 minu
"Kisha rënë në dashuri me të", babai i 21 vjeçares: Pse i vendose thikën në fyt, kopil Ditën e djeshme është zhvilluar një tjetër seancë për vrasjen e Eleni Topaloudi nga dy të rinj në Greqi. E ndjera, u
Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (VIDEO) Nënkryetari i Lëvizjes BESA, Abdush Demiri në tetor të vitit 2018 duke komentuar qëndrimet e Lëvizjes BESA për sitautën
Juventusi mendon për të ardhmen, "piketon" 17 vjeçarin Tomas Esteves, që në prill mbush 18 vjeç, është një nga talentet e fundit të dalë nga Porta dhe në gjurmët e tij është v
Pak thirrje dhe shumë internet, sa e përdorin shqiptarët celularin? Gjatë tre muajve të fundit të vitit të kaluar një shqiptar ka konsumuar mesatarisht në një muaj 181 minuta dalëse, 32 SM
REKORD! 10 emërime në pak muaj, emërohet drejtori i ri në Hipotekën e Vlorës Hipoteka e Vlorës do të drejtohet nga Bilbil Aliaj, i cili do të jetë drejtori i 10-të që merr përsipër të rregullojë çë
Tre dorëheqje njëra pas tjetrës, kush është drejtori i ri i Hipotekës në Vlorë Bilbil Aliaj është drejtori i ri i Hipotekes në Vlorë. Pas 3 dorëheqjeve të vazhdueshme të titullarëve të hipotekës,
"Anuloji qeset nëse s'janë si i kërkove", zbardhen përgjimet e trafikantëve të drogës Detaje të tjera zbardhen nga dosja 339, pjesë e së cilës është edhe laboratori i gjetur në fshatin Brenogë të Hasi. R
ZYRTARE/ Napoli nënshkruan me yllin e Interit U nis drejt Romës, por përfundoj në Napoli. Politano është huazuar me detyrim blerjeje në fund të sezonit. Debutimi i
Ndahen çmimet kombëtare të Letërsisë, Enkel Demi fiton çmimin e romanit më të mirë (VIDEO) Ministria e Kulturës ka shpallur çmimet kombëtare të Letërsisë për vitin 2018. Juria e përbërë nga Brikena Çabej, Dhu
Shqetësuese: Rastet e dhunës në familje në rritje Përmes raportit të publikuar nga Policia e Kosovës, është bërë e ditur se rastet e dhunës në familje kanë pasur ngritje