999 rezultate për

2017

Kreshnik Spahiu: Zgjedhjet e 25 prillit janë shitur, kjo parti do t'i fitojë! Nga Kreshnik Spahiu Zgjedhjet e 25 Prill nuk do ndryshojnë asgjë. Ky është basti im publik. Populli e ka shumë të vë
E ardhmja e Ramos në pikëpyetje, çfarë thonë mediat spanjolle? Real Madrid dëshiron t'i japë fund thashethemeve dhe sipas raporteve, ka arritur një marrëveshje në parim me Sergio Ramo
Camp Nou ishte shënjestër e një sulmi terrorist Camp Nou ka qenë cak i një sulmi terrorist në vitin 2017. Kështu është deklaruar në gjyqin që po mbahet ndaj personav
Në 2017-ën u vodhën votat? Topalli: Rama e Basha ranë dakord! Ish-nënkryetarja e PD, Jozefina Topalli ka folur për marrëveshjen e vitit 2017, mes kryeministrit Rama dhe kryeopozitari
Krimet elektorale në 2017, Gjykáta e Durrësit jep vendimin për "komisionerët e Shijakut" Gjykáta e Durrësit ka vendosur të lërë në fuqi masat e GJKKO për 20 komisionerët e árrestuar për kríme elektorale përgja
PD reagon pas vendimit të SPAK: Ndëshkimet të fillojnë nga koka dhe jo nga bishti Nuk ka vonuar as reagimi i Partisë Demokratike lidhur me vendimin e SPAK për të ndëshkuar komisionerët e Dosjes 339, të
Studimi i frikshëm: Popullsia e Shqipërisë mund të përgjysmohet deri në vitin 2100 Popullsia e Shqipërisë pritet të zbresë në 1.32 milionë banorë në vitin 2100, duke u tkurrur me 52% në krahasim me vitin
De Biasi rrikthehet në punë, ja kombëtarja që ka marrë Gianni de Biasi do të marr drejtimin e Azerbajxhanit. Këtë e ka bërë të ditur të premten faqja zyrtare e Federatës së
Murator në letra, trafikantë në jetën e vërtetë: Si funksiononte banda shqiptare Policia italiane arrestoi më 15 qershor, një bandë trafikimi lëndësh narkotike, të drejtuar nga një shqiptar. Hetimi nis
Rama flet për marrëveshjen me Bashën në 2017 Kryeministri Edi Rama ka bërë një sqarim në Twitter përsa i përkt marrëveshjs të bërë me kryedemokratin Lulzim Basha në
Si dështoi transferimi i Sanchos te Real Madrid në vitin 2017? adon Sancho sot ka mundur të jetë lojtar i Real Madridit, nëse një marrëveshje nuk do të dështonte në vitin 2017. Yll
"Tmerri" i belgëve dhe biznesmenëve, kush është grabitësi i karburanteve që mori letrën e OFL Aleks Prifti wshtw personazhi i radhws i cili ka rwnw nw "rrjetwn" e OFL dhe duhet tw deklarojw pasurinw brenda 48 orwve
Makinat e qeverisë së Kosovës, me qira më shtrenjtë se çmimi i blerjes (VIDEO) Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po përdor vetura me qira me kosto më të lartë se vlera e shitjes. Kontra
Rrjeti forcon misterin, personi që doli në publik nuk ishte Kim jong-Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un është i parashikueshëm, aq sa ka bërë lëmsh të gjithë botën. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar pamje,
Filmat komedi ndër vite me aktorët më të njohur që nuk duhet t’i humbisni Filmat janë mënyra më e mirë për të ngritur disponimin, por ndonjëherë është e vështirë të zgjedhni një – na ka ndodhur
Zgjohet nga koma pas 3 vitesh, kjo është historia e yllit të Ajax-it (FOTO LAJM) Një lajm mjaft i mirë ka ardhur dje ku është treguar që futbollisti i Ajax, Abdelhak Nouri është zgjuar nga koma pas 2 v
Qeveria Kurti e nis me këmbë të mbarë, shfuqizohet vendimi për rritjen e pagave Qeveria e Kosovës ka shfuqizuar vendimin që kishte marrë Qeveria “Haradinaj” në fund të vitit 2017 për rritjen e pagave
Apple gjobitet me milionë euro Gjiganti i pajisjeve teknologjike më të shitura në treg është gjobitur me 25 milionë euro. Apple mori këtë gjobë pasi
Policja vlonjate u kap me kokainë në Itali, reagon Policia e Shtetit Ditën e sotme mediat italiane shkroi se një police në Shqipëri është kapur në Milano me doza kokaine. Pas këtij lajm
Dalin pamjet: Me Mercedez Benz luksoz, si u kap Altin Hajri në vitin 2017 nga forcat speciale (VIDEO) Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në emisionin "Byro Politike" ka publikuar pamjet ekskluzive të Altin Hajrit