999 rezultate për

2015-n

Ja kush paguan më shumë para për reklamë në Shqipëri (FOTO LAJM) Shoqëritë e telekomunikacioneve mbeten reklamuesit më të mëdhenj në Shqipëri, të ndjekura nga bankat. Vodafone është
Rizzoli arbitri më i mirë për 2015-n, ja lista e plotë Nicola Rizzoli është zgjedhur gjyqtari më i mirë për vitin 2015. Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave në
3 ekipet e vetme që kanë mundur Barçën në 2015-n (FOTO LAJM) Barcelona preku majat e futbollit evropian në vitin 2015 dhe treshja Messi, Neymar dhe Suarez kanë qenë padyshim protago
Mos janë këto 10 makinat më të mira për 2015-n? (FOTO LAJM) Blerësit e apasionuar pas makinave nuk i kushtojnë shumë vëmendje motorëve. Për sa kohë që motori shkon në rregull ata j
Në 2015-n Shqipëria synon kufi pa kontroll me Kosovën Kryeministri Edi Rama është shprehur i vendosur për transformimin përfundimtar të kufirit mes Shqipërisë dhe Kosovës gja
Aplikimi për legalizim në Prishtinë nis në 2015-n Më 2015 fillon aplikimi për legalizim në Prishtinë. Komuna e Prishtinës e ka pranuar Udhëzimin Administrativ për kërkesa
Në 2015-n, ruset në Hënë Pas misionit të saj në vitin 1973, Rusia po planifikon të kthehet në Hënë 40 vjet pas misionit të fundit. Duke filluar n