999 rezultate për

2014-en

Kërcënoi një gazetar në 2014-ën, sot u dënua nga gjykata Gjykata Themelore në Prishtinë ka dënuar sot me gjobë prej 500 euro ish-zyrtarin e Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë
Gjenden eshtrat e një personi në Fushë-Krujë, rezulton i zhdukur që në 2014-ën Janë gjendur sot eshtrat e një personi në fshatin Spaç në Fushë-Krujë. Dyshohet se eshtrat janë të shtetasit Ndue Kol
BBC në "dietë", Reali shënon më pak se në 2014-ën Ai që u pa në fushë ndaj Athletic Bilbaos nuk ishte Real Madrid që të gjithë prisnin. Me humbjen 1-0 në "San Mames", "Lo
Top 10 sportistët e Ballkanit për 2014-ën (FOTO LAJM) Novak Djokoviç, tenisti serb numër 1 në botë, është shpallur për të katërtin vit rradhazi atleti më i mirë i rajonit të
IFFHS: Top 10 ligat më të forta për 2014-ën (FOTO LAJM) Ronaldo, Messi, Reali galaktik me blerjet prej disa qindra miliona eurosh, Barcelona e spektaktlit me një treshe sulmi f
Makinat më të përdorura për 2010-2014-ën (FOTO LAJM) Makinat më të përdorura për periudhën 2010-2014 janë të një shumëllojshmërie kategorish. Në këtë listë të makinave janë
Top 18 bukuroshet e futbollit për 2014-ën (FOTO LAJM) Të gjithë mediat botërore nxituan të stilonin formacionet më të mira për vitin 2014 duke vendosur në to yjet më të mëdhe
Top 5 futbollistët surprizë për 2014-ën (FOTO LAJM) Viti 2014 ka qënë një vit shumë i rëndësishëm për shumë futbollistë, Kush shpërtheu plotësisht, kush e rigjeti veten pas
Stilet e flokëve më të përdorura për 2014-ën Flokët dhe kujdesi që ne ushtrojmë ndaj tyre shpesh bën që të jemi në dilmemë, se cili është modeli i duhur për një dit
Liverpool e mbyll me "poker" 2014-ën (VIDEO) Liverpool e ka mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshme vitin 2014: "The Reds" mposhtën në "Anfield Road" Swansea City-
Makinat më të mira BMW për 2014-ën (FOTO LAJM) Kompania e BMW-së është shpallur si kompania më e mirë dhe e suksesshme e vitit për automobilat. Risitë dhe prezantimi i
Dietat ushqimore më të përdorshme për 2014-ën Dieta është ajo që shpesh na ndihmon për të arrirë format e duhura të trupit, por që është e rëndësishme që ajo të jetë
Kate Middleton femra stil për 2014-ën (FOTO LAJM) Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, është shpallur femra më me stil e vitit 2014. Bukuria dhe thjeshtësia e saj duket s
Tre momentet kulminante në La Liga për 2014-ën (FOTO LAJM) La Liga spanjolle publikoi 3 momentet kulminante për vitin 2014 duke përmbledhur një sezon fantastik për futbollin spanj
Borussia në krizë, e mbyll me humbje 2014-ën (VIDEO) Borussia Dortmund e mbyll në mënyrën më të keqe të mundur vitin 2014. Skuadra e Jurgen Klopp është mundur në javën e 17
Dopietë e James në Fier, Laçi e mbyll me fitore 2014-ën Një fitore e lehtë për Laçin sot përballë Apollonisë. Skuadra e drejtuar nga Armando Cungu nuk e ka pasur aspak të vësht
YouTube, ja videot më të klikuara për 2014-ën (VIDEO) YouTube ka publikuar listën e videove më hit të vitit 2014, dhe në krye të videove kryesore të kësaj liste gjendet ajo e
"Ta mbyllim 2014-ën me Botërorin e Klubeve" Fitorja ndaj Almerias që do të ishte e 20-ta radhazi dhe triumfi në Botërorin e Blubeve që zhvillohet në Marok janë dy o
Facebook, temat më të diskutuara për 2014-ën (FOTO LAJM) Përdoruesit aktivë në Facebook komentojnë shpesh rreth ngjarjeve të aktualitetit në vendet e tyre por edhe në të gjithë
Forbes: Sportistët më të paguar për 2014-ën (FOTO LAJM) Sipas asaj që publikon revista amerikane "Forbes", boksieri Floyd Mayweather Junior është sportisti më i paguar për viti