999 rezultate për

2013-2014

Godin: Ky Inter më kujton Atleticon e sezonit 2013-2014, fitojmë derbin me Milanin Shoh shumë gjera tek ky Inter që më kujtojnë Atleticon e sezonit 2013-14. Diego Roberto Godin nuk ka dyshime, zikaltërit
Denoncimi i rëndë: Kush është polici i kriminuar që iu dogjën dy makinat Me anë të një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një polic të Delta Force të cilit i janë d
18 muaj skualifikim për një nga mbrojtësit më premtues në Itali Konsiderohej një nga mbrojtësit më interesantë të Serisë A, madje për të përpara disa muajsh kishin shfaqur interes edh
Plas një skandal i ri trukimesh në Itali, arrestohen 10 persona Një skandal i ri pushton Italinë. Disa ndeshje janë trukuar në Serinë B gjatë sezonin 2013-2014. Njëoperacion i nisu
Buffon i pamposhtur, edhe më afër rekordit të madh Ndeshja ndaj Atalantës ishte shumë e rëndësishme edhe për Buffon, i cili vazhdon të qëndrojë i pamposhtur në Serinë A pr
Ronaldo njëlloj si Messi, akuzohet për ... Historitë duket se përsëriten kur bëhet fjala për kampion të mëdhenj. Njëlloj si kundërshtari i tij te Barcelona, Lionel
Raporti, 5778 shqiptarë u përgjuan përgjatë periudhës 2013-2014 Të paktën 5778 shqiptarë janë përgjuar përmes telefonatave përgjatë periudhës 2013-2014. Të dhënat bëhen të ditura nga “
Speciale Albeu.com: Shifra dhe kuriozitete nga Champions 2013-14 Është mbyllur me trumfin e Real Madrid Uefa Champions League 2013-2014. Për herë të parë në histori finalja ishte një de
Nis sot viti i ri shkollor 2013-2014, Nikolla uron nxënësit Nis sot viti i ri shkollor 2013-2014. Rreth 600 mijë nxënës të arsimit 9-vjeçar dhe atij të mesëm do të ulen sot në bank
Verona-Milan, Samp-Juve: Formacionet e mundshme Sot starton sezoni 2013-2014 i Serie A. Pas Ligue I, Bundesligës, La Ligas dhe Premier League, sot i vjen rradha edhe ka
Viti shkollor 2013-2014 nis më 16 shtator Viti i ri shkollor për shkollat e mesme dhe ato nëntëvjeçare do të nisë në 16 shtator. Janë rreth 600 mijë nxënës që do
Serie A 2013-2014 starton më 25 Gusht Liga e futbollit në Itali bëri të ditur datat për sezonin e ri futbollistik 2013/2014. Serie A do të marrë start zyrtari
Serie A 2013-2014 rekord derbesh (FOTO LAJM) Me rikthimin e Veronas në Serie A, pas një mungese disa vjeçare (2001-2002), shkon në pesë numri i derbeve mes skuadrave
Milan nuk pret, fanellë me logon e Champions-it (FOTO LAJM) Vendi i tretë nuk është siguruar zyrtarisht pasi janë edhe dy ndeshje për tu luajtur, por në shtëpinë e Milan, ose të pa
2013-2014, nis Championsi për të rinjtë Nga sezoni 2013-2014, do t`i shtohet një dimension i ri Ligës së Kampionëve, ka konfirmuar UEFA. UEFA ka zbuluar se p