999 rezultate për

2008-es

Seanca e Kuvendit në sallë improvizuese të kujton Shqipërinë e 2008-ës (FOTO LAJM) Pas zhvillimeve dramatike që ndodhën si brenda ashtu edhe jashtë Kuvendit, kryeparlamentari Kadri Veseli ka arritur ta p
SHBA, sot zgjedhjet për në kongresin amerikan Amerikanët votojnë ditën e sotme për 435 anëtarë të Dhomës së Përfaqësuesve dhe 37 nga 100 ulëset në Senat. Në shumë sht