999 rezultate për

2007

"Monstra i Dibrës" sërish djeg qelinë Një tjetër zjarr i qëllimshëm, me synimin për të kryer vetëvrasje, është regjistruar mbrëmjen e së shtunës në Burgun e K
Kaka tregon se si i shënoi 3 gola Manchester United në vitin 2007 (VIDEO) Ricardo Kaka ka folur në një intervistë për faqen zyrtare të Ligës së Kampionëve duke treguar se si i shënoi tre golat
Panucci në vitin 2007-të i kërkonte mëshirë Cristiano Ronaldos Juventusi do të përballet këtë fundjavë në "Alianz Stadium" teksa do të presë Romën. Në prag të kësaj supersfide mediat
“El Clasico” e fundit pa Messin dhe Ronaldon, kur Iniesta dhe Sneijder ishin me flokë “El Clasico” do të zhvillohet këtë të dielë në orën 16:15 minuta, por do të jetë një ndeshje jo si përballjet e mëparshm
Shkarkohet gjyqtari Ervin Metalla KPK-ja vendos shkarkimin e gjyqtarit Ervin Metalla. Një seri transaksionesh të kryera për blerjen e një apartamenti d
Peter Crouch rikthen kohën e tij: Jam dhe unë si Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldos kundër Juventusit tashmë bën pjesë në listën e golave më madhështorë evropianë. Të tjerë më parë
Cila është njësia FIT, e trajnuar nga amerikanët E njohur si FIT, kjo njësi speciale e policisë së Kosovës u krijua në vitin 2003. Gjatë të hënës u shfaq informacioni ko
Paga mesatare në shtet u rrit me 11.5 % më 2017, më e larta që nga 2007 Paga mesatare në sektorin shtetëror arriti 61,600 lekë në fund të vitit 2017 me një rritje 11.5% që në raport me vitin 2
Financimet e paligjshme nga Libia, arrestohet ish-Presidenti francez Sarkozy Ish-presidenti francez Nicolas Sarkozy është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet për marrjen e 42 milion paund në page
Chivu tregon prapaskenat: Dështova të transferohem tek Reali dhe përfundova tek Inter I fortë dhe vazhdimisht i lidhur me Real Madridin gjatë kohës së tij në ekipin e Romës, Christiano Chivu, vjen të tregoj
Atentati ndaj vëllait të ish-deputetit, hapet dosja e vrasjes me armë në vitin 2007 Kanë kaluar vetëm dy ditë nga vrasja makabre me 11 plumba e vëllait të ish-deputetit të Partisë Socialiste në Lezhë, Ale
Përdhunoi dy adoleshente, zbardhet dosja e shqiptarit që vrau avokatin grek Është zbardhur dosja kriminale e shqiptarit 32-vjeçar që akuzohet për vrasjen e avokatit grek Mixalis Zafeiropoulos.
Vrau mizorisht avokatin grek, si i kërcënonte vajzat shqiptari 32 vjecari shqiptar i cili vrau avokatin avokatin grek Mixalis Zafeiropoulos bëri bujë në mediat greke të cilat kanë ven
Trajneri i akademisë së Realit, tregon pse e refuzoi Cavanin në vitin 2007 Edinson Cavani shumë lehtë mund të kishte përfunduar në Real Madrid para 10 viteve. Agjenti i tij, Alexis Papasan ka
Floyd Mayweather shpallet boksieri më i paguar në botë Floyd Joy Mayweather Jr. është një bokser profesional profesional amerikan. Ai konkurroi nga viti 1996 deri në vitin
Kadaj-Bujupi: Premtimet e Veselit, të njëjta me ato të Thaçit më 2007 Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika Kadaj-Bujupi, me anë të një postimi në Facebook ka thënë se premtimet e Kadri
Roberto Carlos zbulon takimin sekret me Chelsea-n Roberto Carlos ka zbuluar se ishte shumë kalimit tek Chelsea në vitin 2007 pas një takimi me Roman Abramovich në Paris.
Balla përplaset me Blushin: Ke që në 2007 që nuk paguan kuotën e anëtarësisë Një përplasje e fortë ishte e sotmja në Kuvend mes Blushit dhe Taulant Ballës, në lidhje me deklaratën e Ramës kundër Do
Spears: Ja pse humba toruan në 2007 Britney Spears është në kohën e saj të artë, por vite më parë ajo përjetoi një periudhë aspak të mirë, aq sa u largua ng
Ja si ka ndryshuar iPhone që prej lançimit në 2007-ën (FOTO LAJM) Gjigandi i teknologjisë Apple së fundmi ka prezantuar dhe modelin më të ri të telefonit të tij iPhone SE me ekran 4-inç