999 rezultate për

2004

A ka lidhje mes vetëvrasjeve në masë në 2004 me horrorin në Kombinat? Flet ish-kreu i Kulteve "Por atëherë kemi pasur vetëvrasje për minorenë. Dhe shqetësimi ka qenë atëherë a mund t’i imponohej minorenëve. Duhet m
15 talentet më të shtrenjtë në vitin 2004 Në vitin 2004 futbolli ishte i bukur po jo edhe aq i shtrenjtë sa që është sot. Futbollistët 18-21 vjeçar në ditët e
Si sot 16 vite më parë, Eto’o turpëronte Realin e Madridit në Bernabeu (VIDEO) Ishte 8 maji i vitit 2004, kur Samuel Eto’o turpëronte Realin e Madridit brenda në Santiago Bernabeu me një dygolësh fan
Henry për Arsenalin e pamposhtur të sezonit 2003-2004: Stërvitja ishte një luftë e vërtetë Arsenali ka shënuar një nga edicionet më të mira në historinë e Premier League teksa në sezonin 2003-2004 ia doli të fit
Ajax-Nac Breda në 2004: E bani mend çfarë bëri Ibra? (VIDEO) Në gusht 2004, Zlatan Ibrahimovic shënoi këtë euro gol për Ajax kundër NAC Breda. Suedezi dribloi pesë mbrojtës përpa
Mourinho i kishte thenë "PO" Liverpoolit në 2004, por çfarë ndodhi? Jose Mourinho doli në skenën e futbollit elitar europin në periudhën 2002-2004 në krye të Portos, skuadër me të cilën fi
Mesazh i fortë për Bashën: Vepro si Berisha në 2004-trën Partia Demokratike ka një “precedent” në vitin 2004 kur kryetari i saj në atë kohë Sali Berisha, e hapi partinë ndaj pru
Trondit ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Mourinho e vodhi Championsin në 2004, e fitoi me arbitra Augusto Sezar Lendoiro, ish-presidenti i Deportivo La Coruna i është kthyer ndeshjes gjysmëfinale të Championsit të viti
"Jo më mjete të vitit 2004", Balluku jep njoftimin e rëndësishëm Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, zhvilloi një inspektim në Drejtorinë Rajonale të Shërbimeve
Këto janë fanellat më të shëmtuara në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Shumë prej ekipeve të futbollit e kanë si traditë që çdo sezon të ri të ndryshojnë fanellat. Por ndonjëher kjo nuk ë
Serbët e Bosnjës votojnë rrëzimin e raportit të masakrës së Srebrenicës Ligjvënësit në rajonin e pavarur serb të Bosnjës kërkuan nga qeveria rajonale të martën, të revokojë një raport të vitit
Francë-Kroaci, statistikat e përballjeve direkte Sonte në "Luzhniki Stadium" do të luhet finalja e Botërorit "Rusi 2018" midis Francës dhe Kroacisë. Ndeshja e cila do
Sot një prokurore tjetër para Vetting-ut, ka ndërruar 9 makina Sot, prokurorja pranë Prokurorisë së Apelit Tiranë, Fatjona Memçaj, do të dalë para Komisionit të Pavarur të Kualifikimi
Për 13 vjet janë kthyer 6790 serbë në Kosovë Ministri për Kthim dhe Komunitete dhe zëvendëskryeministri Dalibor Jevtiq, ka bërë të ditur se nga programin i vitit 200
Ndalohet në Kosovë një makinë e qeverisë serbe, e pabesueshme çfarë u gjet Një automjet i organeve të Qeverisë së Serbisë është ndaluar mbrëmë në Jarinje, ndërsa ka pasur CD propaganduese për ngj
Profesori belg qetëson kosovarët për mishin e importuar Mishi i përpunuar në vitin 2004 në thertoren “Veviba”, në Belgjikë thuhet se është eksportuar në Kosovë dymbëdhjetë vjet
Roma me pankinë "ferri", në 14 vite ndryshon 14 trajnerë Roma është kthyer në një "kasap" të vërtetë për trajnerët e saj. Plot 14 trajnerë kanë ndryshuar kryeqyetasit në 14 vite
Ish-mesfusori i Unitedit ndahet nga jeta në moshë të re (FOTO LAJM) Futbollisti irlandez, Liam Miller ka humbur jetën në moshën 36-vjeçare, pasi vuante nga kanceri në pankreas. Miller ka l
STATISTIKË / Inter barazon katër ndeshje radhazi, nuk i ndodhte që nga viti 2004 Katër barazime me radhë në Serie A, shtatë ndeshje pa fitore – Interi nuk nxjerr akoma kokën nga kriza e rezultateve.
Këto ishin arsyet banale e atentatit ndaj policëve të UNMIK-ut më 2004 Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k