999 rezultate për

2002

E vranë dhe i shkruan letrën e lamtumires, detaje nga dosja e Behar Bajrit Dy fletë fletoreje të shkruara me poezi, të cilat janë gjendur në dhomën, ku u konstatua e pajetë Fabjola Hyseni, ish-e
Meta dhe Rama u bën bashkë në vitin 2002 për të eliminuar politikisht Fatos Nanon Pasi ishte larguar në janar të vitit 2002 nga posti i kryeministrit, Meta bashkon votat me PD dhe largojnë kryeprokurori
dalin pamjet: Sulm fizik nën kërcënimin e armës në Pejë (VIDEO) I.B vazhdon të marrë trajtim mjekësor në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë, shkaku i lëndimeve të rënda trupore si pasojë
Vrau 17 vjet më parë, kavajsi kapet dhe niset për në Itali Policia ka arrestuar sot një 45 vjeçar nga Kavaja, i cili ka vrarë në vitin 2002 në Itali. Burime zyrtare bëjnë me d
I vdiq nëna, por kjo greke nuk e deklaroi për një arsye të çuditshme Nëna i kishte vdekur që në vitin 2002, por vajza e saj nuk e kishte deklaruar në organet kompetente për 9 vite me radhë
Ylli Rakipi Rrëfen: Si publikova një "Fake News" në 2002 për të mbrojtur Ramën (VIDEO) Një betejë e ashpër ka nisur mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Ylli Rakipi. Mbrëmjen e sotme moderatori i “Të
Ronaldo mban "gjallë" Juventusin, fundosen ekipet e tjera (FOTO LAJM) Ardhja e Cristiano Ronaldos te Juventusi gjatë merkatos së kësaj vere e ka ndryshuar jetën e gjigantëve italianë. E ka p
Zbulohet shkaku që çoi me urgjencë në spital “Fenomenin” Ronaldo Kampioni i botës me Brazilin, Luis Nazario Da Lima (Ronaldo) ka njoftuar fansat e tij të shqetësuar se do të dalë brenda
Mbrojtësi shqiptar në formacionin më të keq të historisë së Botërorit (VIDEO) Gazeta britanike “The Telegraph” ka përzgjedhur formacionin më të keq të historisë së Botërorit. Çdo lojtar është mar
Zaimina Vasjari zbulon prapaskenat e “Miss Shqipëria 2002” (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një ndër femrat më të bukura dhe joshëse në Shqipëri. Kjo gjë u vërtetua dhe në vitin 2002 kur
Goli i Zidanes në finale të Championsit në 2002 apo goli i Ronaldos kundër Juventusit? Zidane u paraqit pas ndeshjes në konferencë për shtyp ku pyetja që tërhoqi më shumë vëmendje ishte pyetja nëse goli i Ro
Liroi nga burgu trafikantët, kush është kreu i ri i SHÇBA-së Ditën e sotme Fatmir Xhafaj bëri emërimin e ri në krye të SHÇBA-së. Ai vendosi në krye të saj Agim Hysin, i cili në 2
Manchester City thyen një rekord në Premier League (FOTO LAJM) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme 1-2 ndaj Manchester Unitedit në "Old Trafford", në kuadër të javës së
10 vjet burg për shqiptarin që dërgoi bombën me postë Gjykata Penale Federale e Zvicrës në Bellinzona ka shpallur vendimin gjyqësor për shqiptarin nga Maqedonia, J.LL, i fajë
Michale Moore ka një parashikim të frikshëm për 2002 Prodhuesi i dokumentarëve Michael Moore ka qenë një kundërshtar gjithnjë e më i fortë ndaj Presidentit Donald Trump, tek
Maqedonia nuk e ka regjistruar popullsinë që nga viti 2002 Zyra evropiane për statistika Eurostat, ka theksuar se Republika e Maqedonisë qe 5 vjet është vonuar në zbatimin e regji
"Pritja e jashtëzakonshme që i bënë Dritëroit në Lazarat në vitin 2002" Miku i tij i vjetër, Moikom Zeqo, tregon rrugëtimin e përbashkët që ka pasur me patriarkun e socialistëve që pas Kongres
Zbulohet e vërteta e padrejtësisë më të madhe në futboll (VIDEO) Ronaldinho ishte një nga yjet më të mëdhenj të Kampionatit Botëror të vitit 2002. Ish lojtari i PSG-së dhe Barcelonës
Statistikat e frikshme, Shqipëria nuk humbet prej 16 vitesh në start Nëse dëshironi të vendosi bast dhe të fitoni atëherë, e keni një mundësi të mirë në eliminatoret e ardhshme. Shqipër
Ja si duket BMW 2002 Hommage Cabrio (FOTO LAJM) Kompania BMW së fundmi në ngjarjen “Concorso d’Eleganza Villa d’Este", të zhvilluar në liqenin Komos të Italisë, ka prom