999 rezultate për

2000

"Golden Boy 2020", lista më 20 kandidatët Procesi për dhënien e çmimit "Golden Boy 2020" është në fazën finale. Më 14 dhjetor do të zbulohet se kush do të pasojë
Plasin infektimet e COVID-19 në Itali, vetëm sot shënohen 2000 raste të reja Italia shënon mbi 2000 raste të infektuarish për herë të parë që prej fundit të muajit prill. Gjatë 24 orëve të fund
Kompania fantazmë merr me qira 2000 m2 pyll, në plazhin e Qerretit në Kavajë Bashkia e Kavajës ka dhënë ankand një nga pasuritë më të kërkuar të zonës bregdetare në Shqipëri. Plot 2000 metër kat
Bilanc tragjik në Bejrut: 27 viktima e mbi 2000 persona të plagosur (VIDEO) 27 njerëz kanë gjetur vdekjen dhe të paktë 2000 persona kanë mbetur të plagosur pas një shpërthimi masiv që tronditi kry
Gati 2000 të infektuar, 3 qytetet më të prekura nga koronavirusi në vend Në Shqipëri aktualisht janë 2167 raste aktive të infektuarish me Covid 19. Tre qytetet më të prekura në vend, janë Ti
Trendet surprizuese, tendencat e viteve 2000 që janë rikthyer sërish (FOTO LAJM) Kur i shikojmë disa trende të modës nga e kaluara, mund të jetë e vështirë të besosh që e gjithë bota dikur i admironte
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Trendet surprizuese, tendencat e viteve 2000 që janë rikthyer sërish (FOTO LAJM) Kur i shikojmë disa trende të modës nga e kaluara, mund të jetë e vështirë të besosh që e gjithë bota dikur i admironte
HISTORIA/ Si sot 20 vite më parë Juventus humb titullin në mënyrë dramatike, Lazio kampion falë motit të keq që përfshiu Perugian (VIDEO) Kujtesa është një instrument shumë i çuditshëm, një instrument që mund të të rikthejë, ashtu si deti, copëza të mbetura,
Përzgjidhet formacioni më i mirë i viteve 2000 në Serie A Pasi ndërtoi formacionet më të mira të viteve ‘80 dhe ‘90, faqja “Gentleman Ultra” ka zgjedhur dhe formacionin më të mir
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
23 prilli i shkruar me të arta, "dita galaktike" e Real Madridit (VIDEO) 23 prilli nuk është si çdo ditë e zakonshme për tifozët e Real Madridit. Aq më pak për epokën e galaktikëve të pensoinua
Mjeku sfidon hapur Ramën për shifrat e COVID-19: Testo 2000 persona në ditë e flasim! Pavarësisht shifrave pozitive të COVID-19 në Shqipëri, mos bërja e testeve në masë hedh dyshime për shifrat e bëra publi
Spasovski: Piku do të jetë në 2-3 javët e ardhshme, presim 2000-2500 të prekur Kryeministri teknik Oliver Spasovski gjatë konferencës për shtyp pranë qeverisë tha po hynë në një fazë kritike me koron
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Në shënjestër të OFL-së, kush është Elidon Kotorri i cili vrau 3 persona në 2000 Elidon Kotorri është një nga emrat që sot OFL-ja i ka dërguar kërkesën për verifikim të pasurisë. Elidoni është një n
Cili është sulmuesi më i mirë në Serie A që nga viti 2000? Ja kush ka dalë në krye nga sondazhet e tifozëve Një fillim spektakolar i vitit nga Cristiano Ronaldo ka kthyer besimin edhe tek Juventusi. Me portugezin në formë, sk
Tentoi të pastronte para, sekuestrohet në Rinas shuma e madhe Policia Kufitare e Rinasit parandalon një rast të transfertës së parave jashtë shtetit, në mënyrë të kundërligjshme.
Australia po digjet, rreth 2 mijë shtëpi të shkatërruara e qindra kafshë të ngordhura (FOTO LAJM) jarret në Australi kanë shkaktuar dëme të jashtëzakonshme. Rreth 2000 shtëpi tashmë janë shkatërruar. Sipas autoriteteve
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18