999 rezultate për

20-tĂ

2020-ta ishte viti i Dua Lipës, kap majat e suksesit në "Billboard" (FOTO LAJM) Ky vit ka qenë mjaft i suksesshëm për Dua Lipën. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka qenë mjaft aktive në muzikë dhe jav
7 trende çizmesh që solli 2020-ta (FOTO LAJM) Eshtë zyrtarisht kohë çizmesh! Edhe pse këtë vit na është dashur të qëndrojm më shumë me shapka shtëpie, çizmet janë
2020-ta po troket, çfarë kanë rezervuar yjet për kryeministrin Rama Shqipëria gjatë 2019 u karakterizua nga turbulenca të forta politike po ashtu u përball edhe me një tërmet me pasoja shk
Meri Shehu tregon çfarë do të sjellë 2020-ta për secilën shenjë Astrologia Meri Shehu thotë se eklipsi diellor, i cili krijoi të ashtuquajturin rrethi i zjarrit, ndodhi ne diagonalen B
2020-ta viti juaj, çfarë duhet të bëni natën e ndërimit të viteve për të pasur fat Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë? Për të
Për këto 4 shenja, fillimi i 2020-ës do të jetë i vështirë! Të gjithë duan ta nisin mbarë një vit të ri. Eshtë koha ideale për fillime dhe objektiva të reja. Por, nëse i kthejmë sy
Shikoni thinja në flokët tuaja, mësoni çfarë po ndodh me ju Jeni dhe ju në te 20-tat dhe sapo keno zbuluar thinajt e para? Mos u shqetësoni kjo nuk do të thotë që të gjitha flokët