999 rezultate për

1997

U infektua nga COVID-19, ndërron jetë ish-ministri i brendshëm demokrat COVID-19 i ka marrë jetën Bashkim Koplikut, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Par
Zbulohet atentati me snajper ndaj Janullatosit në Shqipëri: E shpëtoi xhami anti-plumb! Kryepeshkopi Anastas Janullatos gjendet prej ditësh në Greqi ku po kurohet për COVID-19. Mediat greke zbulojnë se gjendj
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
E rrahën keq në 1997, pse u largua Rama drejt Parisit? (FOTO LAJM) Më 22 janar 1997, në mesnatë, persona të panjohur goditën dhe rrahën keq kryeministrin aktual të vendit, Edi Rama. Ra
Nga udhëheqja e bandës kriminale, te miqësia me politikanë të fuqishëm: Kush ishte Nehat Kulla Ditwn e sotme wshtw ndarw nga jeta në moshën 67-vjeçare Nehat Kulla, i njohur si “gjenerali” i bandës famëkeqe. Nehat
Disney do të realizoj një version të ri të filmit "Hercules" të vitit 1997 Një version i ri i filmit "Hercules" të vitit 1997 do të rikthehet shumë shpejt nga Disney. Filmi do të sillet nga An
U gjetën pa jetë, dy lezhjanët mund të jenë vrarë për hakmarrje nga krimet e 1997 (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Lezhë ku u gjetën të vrarë dy shtetas. Burime pranë grupit të he
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
"Miss Kosova 1997", dalin fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Performanca më e ulët që prej vitit 1997 në Dogana, gati 4 miliardë lekë rënie Të fokusuar pas ngjarjeve politike dhe pasojave të tërmetit të 26 nentorit opinionit i kanë shpëtuar financat publike. S
Fatos Lubonja: Viti 2019 i ngjan vitit 1997 I ftuar në emisionin Real Story, analisti Fatos Lubonja ka paralelizuar dy vite të jetuara nga e njëjta Shqipëri, viktim
"Miss Kosova 1997", dalin fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Kurrë nuk u zbulua pse, si e rrahën barbarisht Ramën në 1997 (FOTO LAJM) Më 22 janar 1997, në mesnatë, persona të panjohur goditën dhe rrahën keq Kryeministrin aktual të vendit Edi Ramën. Ra
I dënuar me 15 vite burg, shijaksi kapet me armë në brez Policia ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një person të dënuar për vrasje në vitin 1997. Pavarësisht se ishte i dë
Barcelona prezanton uniformën e 3, ngjason me atë të sezonit 1996-1997 kur luante "fenomeni" (VIDEO) Barcelona, në bashkëpunim me Nike ka prezantuar uniformën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Me këtë unifromë skuadra
Frikë për rikthim të '97: Si po lirohen një nga një nga burgu killerat e vitit të zi A rrezikon Shqipëria përplasje të tjera nga grupet kriminale? Kjo është pyetja që të shkon ndërmend kur dëgjon teksa të
Arrestimi i Spahisë, reagon ish-ambasadori italian: Ndërkombëtarë, boll heshtët Arrestimi i ish deputetit të Partisë Demokratike Bardh Spahia ka sjellë reagimin edhe të ish ambasadorit të Italisë në
Vrau në '97, dibrani kapet dhe sillet në Shqipëri pas 22 vitesh Mentor Hasani kreu një vrasje në fshatin e tij kur ishte vetëm 21 vjeç në vitin e mbrapsht 1997. Më pas ai u arratis në
Ndërroi jetë në vitin 1991, por u martua 6 vjet më vonë (VIDEO) Kaleme Spaho, banore e Librazhdit, i është drejtuar emisionit “Stop” për një çështje familjare në kufijtë e absurdit. Gj
Dalin fotot e protestës së studentëve në vitin 1997 që zgjoi popullin e Kosovës (FOTO LAJM) Protestat e 1 tetorit të vitit 1997 kanë luajtur rol të madh në atë se si sot është formuar shoqëria kosovare. Kanë