999 rezultate për

1996

Dalin pamjet: Si u rrahën Rama dhe Braçe në '96 (FOTO LAJM) Zëvendëskryeministri Erion Braçe së fundmi ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon si është dhunuar ai dhe kryem
Rrjeti mbetet "pa fjalë", publikohet foto e Kim Kardashian në maturën e vitit 1996 (FOTO LAJM) Pak vëmendje ju lutem! Kemi nevojë për pak shkëputje nga pandemia e koronavirusit për të parë sesi dukej Kim Kardashian
Rrjeti mbetet "pa fjalë", publikohet foto e Kim Kardashian në maturën e vitit 1996 (FOTO LAJM) Pak vëmendje ju lutem! Kemi nevojë për pak shkëputje nga pandemia e koronavirusit për të parë sesi dukej Kim Kardashian
2019-ta vit i mbrapshtë, analisti bën parashikimin për 2020-tën Analisti i njohur Andi Bushati mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në studion e emisionit "Open" ku ka bërë një rezyme pë
Barcelona prezanton uniformën e 3, ngjason me atë të sezonit 1996-1997 kur luante "fenomeni" (VIDEO) Barcelona, në bashkëpunim me Nike ka prezantuar uniformën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Me këtë unifromë skuadra
Fjalimi drithërues i Ahmet Krasniqit në ditën e Pavarësisë (VIDEO) Në faqen në Facebook me emrin Ahmet Krasniqi është publikuar një video e vitit 1996, ku kolonel Krasniqi mbante fjalim m
Pista e frikshme: U zhdukën nga gjaksit? Zbulohet krimi i vitit 1996 Prej më shumë se një jave dajë e nip janë denoncuar të zhdukur pa asnjë gjurmë. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, dhe f
Historia rrëqethëse e Christian Panuccit, shikoni si i ka shpëtuar vdekjes Një histori rënqethëse që për pak sa nuk i mori jetën trajnerit aktual të Kombëtares Shqiptare. Bëhet fjalë për një aksi
E keni parë Nora Istrefin në vitin 1996? (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo poston foto, video të ndryshme, në mënyrë që të jetë
Google ndryshon faqen kryesore për herë të parë që nga viti 1996 Faqja kryesore e Google, e thjesht vetëm me logon dhe një kuti të vetme kërkimi në një background të bardhë pritet të pë
Përdorimi i telefonit gjatë shtatzënisë, ka efekte për foshnjat Birks dhe kolegët e saj analizuan të dhëna për më shumë se 80.000 nënë-fëmijë në Danimarkë, Spanjë, Norvegji, Holandë dh
Del Piero s'ka asnjë dyshim: Championsin e fiton Juvja, si në vitin 1996 "Juventus mund të konsiderohet favorit për të fituar Championsin edhe pse do të ketë përballë kampionët në fuqi të Reali
Juve ëndërron 1996, ja krahasimet me yjet e finales së Romës (FOTO LAJM) Juventus ka siguruar një biletë për në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve që do të zhvillohet më 3 qershor në Cardif
E pabesueshme, koincidenca që shpall Juventusin kampion Europe (FOTO LAJM) Juventus mbrëmë ka siguruar finalen e 9-të në 44 vite, teksa do të udhëtojë në Cardiff për të fituar trofeun e 3-të në h
Pensionet e vjetra në Shqipëri, ja si ndryshon masa minimale e përfitimit Nëse një pension në vitin 1996 ka qënë i caktuar 3886 lekë, tashmë do të bëhet 14 mijë lekë. Vendimi i qeverisë për
Hyn në fuqi vendimi, ja sa do të rriten pensionet e vjetra Qeveria ka miratuar ligjin për rritjen e pensioneve të vjetra dhe vendimi është botuar në Fletoren Zyrtare ku parashikon
Çerekfinalet e Championsit, ja klubet me më shumë pjesëmarrje Pas fitore 2-0 ndaj Portos në "Estadio do Dragao", Juventus është një hap larg nga çerek-finalet e UEFA Champions League
Rriten sërish pensionet e vjetra, ja kush përfiton Qeveria ka vendosur të rrisë sërish pensionet e vjetra. Të gjithë pensionistët që është caktuar pensioni nga 1 marsi 199
Ekipet që kanë më shumë pjesëmarrje në çerekfinalet e Championsit Pas fitore 2-0 ndaj Portos në "Estadio do Dragao", Juventus është një hap larg nga çerek-finalet e UEFA Champions League
PSG-Barcelona përplasen për herë të 5-të, ja bilanci i sfidave Barcelona dhe PSG janë përballur 5 herë në historinë tyre në kompeticione europiane. Katër herë në Ligën e Kampionëve dh