Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

1969

Rregullat për turistët e huaj në vitin 1969: Ndalohen minifundet, rrobat e banjos... (FOTO LAJM) Në vitin 1969, kompania shtetërore që manaxhonte turizmin në Shqipëri “Albturist” do të përgatiste për turistët e huaj n
Shqipëria "armatos" Irakun Shqipëria i dërgon armatime Irakut. Në vendimin e qeverisë shqiptare të 15 gushtit 2014 të botuar në Fletoren zyrtare di
Dokumentat e humbura, ja lista e emrave që mund ti gjeni në polici Policia e Tiranës ka bërë të ditur një listë dokumentash të humbura të cilat janë tashmë në dorën e policisë dhe pritet
Në shitje aparati që vizitoi Hënën i pari (FOTO-LAJM) Aparati fotografik, që shkoi në Hënë për herë të parë nxirret në ankand në Vjenë. Ajo ka qenë e vetmja aparaturë, e cila