999 rezultate për

1924

Revolucioni i Nolit dhe Triumfi i Legalitetit Ekrem Spahiu* Legjitimiteti - e drejta për të qeverisur në emër të shumicës e cila njeh, pranon dhe mbështet autorite
Përplaset Bugatti i vitit 1924, kushtonte 250 mijë euro (FOTO-LAJM) Piloti i kësaj makine 250 mijë euroshe nuk ka pësuar lëndime por ky Bugatti shumë i rrallë T13 i vitit 1924 është shkatë
Anglia Trajneri: Fabio Capello Kjo eshte pjesmarrja e 13 ne kete kompeticion per nje vend qe eshte nder te pa