999 rezultate për

18-muajsh

Masakër brenda shtëpisë, vriten dy motrat, vëllai dhe e dashura e tij (FOTO LAJM) Një vrasje e tmerrshme në masë ka rezultuar me vdekjen e një vajze 16 vjeçare, dy grave dhe një burri në një ekzekutim t
Pamje shokuese, foshnja 18-muajsh digjet i gjallë në qymyrin e nxehtë (FOTO & VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një foshnje 18 muajsh u mbajt në qymyr të nxehtë si pjesë e një ceremonie fetare. Fosh
Ja çfarë i bën vogëlushes 18-muajshe babai më i çmendur në botë (FOTO LAJM) Babai i një vajze 18-muajshe i ka frikësuar të gjithë prindërit pasi ka bërë disa fotografi të vajzës së tij në vende dh
Tragjike/ Shqiptari shtyp vajzën 18-muajshe me makinë në Itali Babai shqiptar shtyp me makinë vajzën 18­-mujashe, teksa ishte duke parkuar makinën në garazh. Ngjarja tragjike ka ndod
Itali/ Babai i vogëlushes 18-muajshe përkëdhel foton e vajzës së vdekur Babai i viktimës më të vogël të tërmetit në Itali ishte sot në ceremoninë masive të zhvilluar për 35 viktimat në Arquata
Tërmeti në Itali/ Mes rrënojave foshnja 18-muajshe pa jetë Në mes të rrënojave të lëna pas nga tërmeti që goditi Italinë qëndrore ditën e sotme është gjetur një foshnje 18-muajshe
Mrekulli në Egje, shpëtohet një fëmijë 18-muajsh që qëndronte 4 orë në ujë (VIDEO) Një fëmijë 18-muajsh nga Siria është shpëtuar nga disa peshkatarë turq të cilët kanë vërejtur në detin Egje një anije të
Izraelitët djegin shtëpinë palestineze ku ndodhej fëmija 18-muajsh Në shenjë hakmarrje, izraelitët kanë djegur një shtëpi palestineze, ndërsa në të ndodhej një fëmije 18-muajsh që ka ndër
Tronditëse, babai var vajzën 3-vjeçare dhe djalin 18-muajsh Tronditet Franca. Një baba ka varur dy fëmijët e tij të mitur dhe më tej ka tentuar t'i japë fund jetës. 34-vjeçari
Fëmija që njeh të gjitha shtetet e botës (VIDEO) Bijal Jayakar dhe burri i saj i kanë mësuar djalit të tyre 18 muajsh të gjitha shtetet e botës si dhe kryeqytetet e tyre
7-vjeçarja që duket si 18-muajshe (VIDEO) Kur është lindur, Kenadie Jourdin-Bromley, ishte shumë e vogël. Pesha e saj ishte një kilogram e njëqind gramë, ndërsa i