Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

17-vjecar

Kush është 17 vjeçari që humbi jetën nga COVID-19 Ditën e sotme një 17 vjeçar ka humbur betejën me koronavirusin. Mësohet se viktima quhet Qamil Seiti dhe është me origji
Ditë e zezë për Elbasanin: Pas 17-vjeçarit, Covid-19 i merr jetën 28 vjeçares shtatzënë Një 28-vjeçare e cila ka qenë shtatzënë, ka humbur jetën pas infektimit me Covid në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ndaj
Covid-19 i merr jetën 17-vjeçarit Covid 19 i ka marrë jetën një 17-vjecari. I riu ishte i shtruar prej disa ditësh në spitalin covid 2 në kryeqytet, ose n
17-vjeçari gjen kuletën plot me para në rrugë por ia dorëzon pronarit Rast i rrallë dhe i adhurueshëm. Një djalosh nga Siena gjeti një qese plot me para dhe thirri policinë për t’ia kthyer p
E shkuara kriminale e Albert Krasniqi, ekzekutoi me automatik 17-vjeçarin në vitin 2004 Albert Krasniqi, i cili u vra mbrëmë nga babai i tij në Prishtinë, mësohet se ka qëlluar për vdekje nxënësin e Shkollës
Një 17-vjeçare në Vaun e Dejës i jep fund jetës në mënyrë tragjike Mbrëmjen sotme një 17 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke konsumuar një sasi fotoksinë. Sipas informacioneve, bëhet
Kanabis gati për shitje, arrestohet 17-vjeçari në Kurbin Një 17-vjeçar është arrestuar në Skuraj të Kurbinit mbante në shtëpi kanabis dhe armë zjarri. Ai i kishte në shtëpi p
Arrestohen dy të rinj, plagosën me sende të forta 17-vjeçarin Dy të rinj në Dibër janë vënë në pranga pasi kanë goditur me sende të forta një bashkëmoshatarin e tyre. Njoftohet se
Goditet me thikë një 17-vjeçar në Prishtinë Një person ka marrë plagë fizike si pasojë e therjes me thikë sonte në rrugën “Agim Ramadani” në kryeqytet. Lajmi për
Vdiq në fushëbetejë, Pandeli Majko emocionon me vargjet e dëshmores kosovare 17-vjeçare Ish-kryeministri Pandeli Majko, përmes një postimi në facebook, ka rikujtuar dëshmoren kosovare Yllka Domi duke i prekur
Gruaja e xhaxhit donte t'i shiste virgjërinë 17-vjeçares në Tiranë? Dëshmia: I zbulova lidhjen Një vajzë adoleshente denoncoi në polici gruan e xhaxhait të saj, me pretendimin se ajo i kishte nxjerrë në shitje virgj
Kjo është 17-vjeçarja me këmbët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Me këmbët 121 centimetra të gjata, Mai Currin vendosi të kandidojë në librin e rekordeve Guiness si femra me këmbët më
Njihuni me 17-vjeçaren me këmbët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Me këmbët 121 centimetra të gjata, Mai Currin vendosi të kandidojë në librin e rekordeve Guiness si femra me këmbët më
Kërcasin thikat në Kamëz, plagoset një person Një sherr për arsye banale ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz, ku për pasojë është plagosur një person. Goditi me
U nisën për t'u sqaruar, zbardhet sherri me thika e sëpata ku u plagos rëndë 17-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një 17-vjeçar është plagosur me thikë në Sukth. Mësohet
Trondit nëna e 17-vjeçares: Si ma shfrytëzuan vajzën të shiste trupin Një histori rrëqethëse dhe një dramë që jetohet dy herë nga dy pesona të ndryshëm, por që kanë të përbashkët skamjen dhe
Publikuan fotot intime të shoqes së tyre 17-vjeçare në instagram, akuzohen 15 të mitur Emisioni “Stop” ka shkuar ditën e sotme në Fier, për të zbardhur një situatë ku në një faqe Instagrami janë publikuar pa
DETAJET/ Çifti e shfrytëzoi për prostitucionin, flet 17-vjeçarja: Çfarë ndodhte në hotelin ku më mbyllën “Më kërcënuan se do të më vrisnin vëllanë 5 vjeç dhe nënën nëse nuk do të punoja për ta. Nga frika u detyrova të prostit
Vdekja e mistershme e 17-vjeçares, kush ishte 25- vjeçari që drejtonte motorin e ujit? (FOTO LAJM) Publikohet fotot e 25- vjeçarit, Indrit Bajraktari, i cili drejonte motorin e ujit ditën e djeshme në Velipojë, ku humbi
Dalin fotot e 17-vjeçares që u gjet e vdekur në Velipojë (FOTO LAJM) Një 17-vjeçare, e cila kishte shkuar për të pushuar në plazhin e Velipojës është gjetur dje e pajetë rreth 700 metra lar