999 rezultate për

1600

Blindohet kryeministria, 1600 policë fillojnë të organizohen Opozita ka thirrur një protestë masive ditën e sotme ku ritet të ketë edhe përplasje. Ndërkohë policai ka marrë masa
Zjarr i madh në parking, digjen 1600 makina (FOTO LAJM) Më shumë se 1600 automjete janë djegur tërërisht nga një zjarr i madh në një parking në Liverpool të Britanisë së Madhe.
A do kandidosh sërish për president? Putin shokon 1600 gazetarët me vendimin e tij I pyetur nëse do të rikandidonte sërish si President i Rusisë, Vladimir Putin ka habitur me përgjigjen e tij, 1600 gazet
Kjo kompani italiane kërkon punëtorë, rroga 1600 euro Pavarësisht se shumica e vendeve evropiane ankohen për shkak të papunësisë, një kompani në shtetit italian duket se po p
1600 km me biçikletë / Çmenduria e tifozit serb për Skënderbeu-Partizani Tifozi serb niset me biçikletë për në Elbasan, për të ndjek skuadrën e zemrës. Kjo, sipas tij, për shkak se Partizani i
E deportojnë nga Gjermania, babai me lot në sy: Do ikim prap, na japin 1600 euro Familjet shqiptare po deportohen çdo ditë nga shteti Gjerman i cili ka deklaruar se nuk do të pranojë asnjë shqiptar për
Shembet ura në fshatin Çerkez, 1600 banorë të bllokuar (VIDEO) Dëmet e përmbytjes vazhdojnë të ndihen edhe ditën e sotme. Mësohet se një urë në fshatin Çerkez është shëmbur nga pr
Shifra tronditëse/ 1600 persona në Vlorë me probleme mendore Krimi makabër që ndodhi një ditë më parë ka sjellë në fokus faktin se si trajtohen të sëmurët mendorë dhe a janë ata nën
Vidhen 1600 dollarë në anijen në portin e Durrësit Një 38 vjeçar është ndaluar nga policia, pasi akuzohet për vjedhje. Shtetasi me inicialet S.Gj., me banim në Durrës, u v
Zbulohet thesari 1600-vjeçar në Izrael (FOTO LAJM) Në ujërat e Cesareas në Izrael është zbuluar një thesar i epokës romane që daton 1600 vjet më parë. Gjetja e këtij thesa
Bllokohen 1600 refugjatë në kufirin serbo-maqedonas Grupe refugjatësh vazhdojnë të mbeten të bllokuar në kufirin mes Maqedonisë dhe Serbisë, duke bllokuar çdo rrugë drejt E
Ja sa do të kushtojë aboneja për urbanet në Tiranë Bashkia e Tiranës e ka zyrtarizuar edhe ligjërisht çmimin e biletës prej 40 lekësh duke filluar nga 1 shkurti. Sa i t
Rrustem Mustafa, milioneri nga Llapi (FOTO LAJM) Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa, ka bërë deklarimin e pasurisë së tij në Agjencinë Kundër Korrupsionit, e cila kap sh
1600 euro për familjet kumanovare, 10 mijë euro për policët Në mbledhjen e mbajtur mbrëmjen e djeshme qeveria e Maqedonisë ka vendosur që familjeve kumanovare, të mbetura pa banesa
Sigurimi i automjeteve, ja cilat janë çmimet dysheme Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare ka miratur çmimet e reja dysheme të sigurimit të makinave. Këto çmime do të shërbejnë
Political crisis closed 1600 businesses in Kosovo Unfavorable conditions for doing business, high interest rates on loans and the political stalemate of six months, are j
Çelet konkursi për 1600 vende të reja pune Zëdhënësi i Qeverisë Aleksandër Gjorgjievski ka njoftuar ditën e sotme se starton konkursi për punësimin e 1600 personav
Baobab, frut i ri (FOTO-LAJM) Tashmë do të konsumojmë një frut të ri dhe të padëgjuar më parë, Baobab. Frut afrikan, i cili të jep energji dhe të përm
Flet Aida: Ja si i gjetëm 1600 njerëz të zhdukur Aida Shtino prej shtatë vjetësh drejton një nga emisionet më të veçantë në vend. “Njerëz të humbur” duket si një film dr
Mund të arrihen 1600 km në një orë? (VIDEO) Një rekord i cili për një makinë është i pamundur. Ja një prototip i cili mund të nxjerrë 1600 kilometra për një orë ndë