999 rezultate për

14px

Diletta dhe Scardina nuk fshihen, festojnë në çift ditëlindjen Diletta Leotta dhe Daniele Scardina kanë zyrtarizuar para publikut lidhjen e tyre në fillim të këtij viti. Ndërkohë
"Kur shikon njerëz që dalin akoma jashtë", Strakosha reagon ashpër ndaj atyre që nuk i respektojnë masat kundër koronavirusit Portieri i Shqipërisë Tomas Strakosha ka shprehur zhgënjimin me injorimin e masave të izolimit prej koronavirusit nga di
Mesut Ozil bëhet baba për herë të parë, ja çfarë emri i vendos vajzës Në mes të kësaj periudhe të vështirë të pandemisë, futbollisti Mesut Ozil ka marrë një lajm të mirë pasditen e sotme.
Ronaldo ka një mesazh: Le të jemi mirënjohës Cristiano Ronaldo ka dhënë një mesazh ditën e sotme në lidhje me situatën që po kalon e gjithë Bota për shkak të pandemi
Nëna e CR7 është mirë, ka dhe një mesazh Më e keqja ka mbaruar, Maria Dolores, nëna e Cristiano Ronaldo, u kthye në shtëpi pas goditjes që e goditi muajin e kalu
Dybala i siguron të gjithë: Ne jemi mirë "Të dy jemi mirë", është ky mesazhi i Dybalas në Instagram të shoqëruara me një "ok ok". Paulo Dybala po siguron tif
Zhegrova dhuron spektakël nga shtëpia (VIDEO) Sfidës ‘Qëndro në shtëpi’ së fundi i është bashkuar edhe talenti i Kosovës Edon Zhegrova. Zhegrova ka treguar aftësit
"Nxirrni videot para operacioneve plastike", Bleona sapo thumboi publikisht Luanën? (FOTO&VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka ndarë një video të projektit të saj muzikor të publikuar në vitin 2006, "Hallall e
Karantina e ka përmirësuar, moderatorja sportive dhuron spektakël me topin (VIDEO) Moderatorja e “Supersport”, Lei Kraja njihet nga të gjithë për format e saj të shkëlqyera fizike, të cilat shpesh i eksp
Spanja është në karantinë, por ky trajner mahnit botën me gjestin e tij (VIDEO) Qytetarët spanjollë ndodhen në karantinë për shkak të koronavirusit, por kjo pandemi nuk i ka ndalur ata të ushtrojnë.
Edhe e dashura e Ruganit infektohet Covid-19 (VIDEO) Michela Persico, e dashura e Daniele Ruganit ka rezultuar pozitiv në testin për Coronavirus. Përmes Instagramit ajo
Atalanta mesazh emocionues pas kualifikimit: Bergamo është me ju, mos u dorëzoni Pas fitores ndaj Valencias dhe kualifikimit në çerekfinalen e Champions League, lojtarët kanë shfaqur fanellën për qytet
Video e Kejvinës "tërboi" rrjetin, modelja arrin rekord klikimesh në Instagram (FOTO&VIDEO) Vetëm pak më parë modelja shumë e bujshme shqiptare, Kejvina Kthella publikoi në Instagramin e saj një video tepër tundu
Klopp: Juve favorit për Champions, skuadra më e mirë që kam parë në gjithë jetën time Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp ka thurur elozhe për skuadrën e Juventusit. Sipas teknikut gjerman Juventus është fa
Dita zbulon tmerrin e tërmetit në Turqi: Dhjetra viktima dhe godina të rrafshuara Tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Richter në Turqinë jug-lindore ka shkaktuar një bilanc tragjik me 22 viktima të kon
Ja si ndryshon formacioni i Interit pas mbërritjes së Eriksen Transferimi i Christian Erikssen në radhët e Interit do të rrisë cilësinë e skuadrës së Antonio Contes. Me blerjen e
Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, postimi i radhës është thumbues Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë... Shpesh deklaratat e tij janë epike ashtu si edhe reagimet. Një reagim i diku
"Kur të mbyllësh këmbët", Ilda Bejleri replikon publikisht me ndjekësin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka bërë së fundmi një postim paksa ndryshme që jemi mësuar të shohim në pro
Të kapur për dore, Renato në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në "Hell’s kitchen", përveç sherreve dhe debateve ka pasur edhe momente të ëmbla mes shefit dhe një p
Evra përfundimisht është i çmendur (VIDEO) Ish-futbollisti i Manchester Unitedit Patrice Evra ka uruar Krishtlindjet përmes një videoje të postuar në rrjetin socia