999 rezultate për

13mp

Nokia sfidë të hapur Samsung-ut dhe Apple-it, sjell Nokia Premium Nokia padyshim që njihet si një nga telefonat më të fortë dhe sidomos "legjenda" e njohur si 3310. Por pas publiki
Huawei prezanton Honor 5A Huawei së fundmi ka lançuar telefonin e saj më të ri Honor 5A. Telefoni është i pajisur me ekran HD prej 5.5 inç Honor 5
Grand X Max 2 modeli më i ri ZTE (FOTO LAJM) Kompania amerikane ZTE sjell modelin më të ri të telefonit Grand X Max 2, pajisje kjo që vjen me ekran 6 inç. Grand X Ma
Huawei Honor 7i me kamera lëvizëse 13MP (FOTO LAJM) Huawei prezantoi telefonin inteligjent Honor 7i, një model i cili vjen me kamera rrotulluese që mund të tërhiqet nga pj
Lenovo sjell modelin e ri K80 me 4GB RAM (FOTO LAJM) Lenovo duket se këtë herë do të bëjë të mundur sjelljen në treg të telefonave me 4GB RAM, që më parë ishte realizuar ve
Smartphone Android që kushton 22 mijë dollarë (FOTO-LAJM) Vertu prezanton telefonin që kushton 21.900 dollarë. Smartphone Android është i pajisur me një ekran 4.7-inch 1080p, një