Vetëdorëzohet një nga vëllezërit që vrau teknikun e kondicionerëve
999 rezultate për

129315

Do shkriheni, Julka Gramo "tortuon" bashkëshortin për kujtimet që nga puthja e parë (VIDEO) Julka u zgjua këtë mëngjes dhe vendosi të “torturojë” bashkëshortin e saj Andi, me disa pyetje në lidhje me fillimet e t
Genta e "Big Brother" në super formë: Jam fejuar (FOTO LAJM) Geta Gjalpi, të cilën të gjithë e njohin si Genat e "Big Brother" së fundmi është shfaqur në super formë ne Instagram.