999 rezultate për

128657

Në fundjavë vdiq një adoleshent, çfarë kapi policia në mesnatë tek "rruga fatale" Garat me makina dhe shpejtësia e lartë në rrugët e Tiranës janë kthyer në një problem të madh për policinë. Gjatë me
Me 180 km/h, policia ka një mesazh për shoferët Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar dhe sot në mbrëmje kontrollet në rrugë kundër shoferëve që thuejnë rregullat e qarku
Shkodrani me Audi "fluturon" në autostradën Tiranë-Durrës, si u ndalua nga policia (VIDEO) Policia rrugore e Tiranës ka zhvilluar sërish kontrolle gjatë natës së kaluar për drejtuesit e mjeteve që shkelin rregul
Çmenduri në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i vë "flatrat" Range Rover-it (VIDEO) Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ në autostradën Tiranë -Durrës, pasi po udhetonte me nje shpejtës