999 rezultate për

128557

Humbi vëllain dhe babain, vajza shpërthen në vaj: S’mundem as të të vendos një lule (FOTO LAJM) Si sot dy vite më parë, një ngjarje e rëndë tronditi Velipojën. Babë e bir mbetën të vrarë në një restorant në Velipojë
Pak para se të vdiste, momentet kur Blerta hyn në sallë (FOTO LAJM) Humbja e madhe në familjen Pepa ka tronditur thellë të gjithë shqiptarët pasi vajza e tyre, vetëm 16 vjeç humbi jetën gj