999 rezultate për

128514

"Më mbaroi letra higjenike", djali i ish-kryeministrit gjobitet pasi theu orën policore Gjobave të policisë për mos mbajtjen e maskës, duke parandaluar kështu përhapjen e COVID-19 nuk i ka shpëtuar as djali i
Ajka i bën "make up", Besi ndan me të gjithë videon komike (VIDEO) Besi nuk kursen shpeshherë foto e video me vajzën e tij, Ajka. Duke njohur tashmë edhe karakterin e aktorit dihet që
EKSKLUZIVE/ "Jam e lumtur", Sabina Mete: Me sport jam marrë që fëmijë, Instagrami është gënjeshtër (FOTO LAJM) Gazetarja e sportit në RTSH, Sabina Mete, ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com reth jetës së saj dhe punë
Me rastin e ditëlindjes, motra i nxjerr "të palarat" sheshit Mariza Ikonomit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi, festoi ditëlindjen e saj. Ajo mori urime të shumta nga miq, koleg
Aurela Gaçe u drejtohet gazetarëve e fyer: Kemi halle më të mëdha! Aurela Gaçe u është drejtuar sot të gjitha mediave që i kërkonin një prononcim gjatë periudhës kur ajo ishte e izoluar p
Artan Hoxha nxjerr fotot e mushkave të ngarkuara e sfidon hapur OFL-në (FOTO LAJM) "Pas ’90-ës askush nuk është kujtuar t’i matrikullojë kafshët e punës, hajde e zbuloje tani cilit grup kriminal i përket
Fansat nuk e lënë rehat Enedën, ia thonë në sy se fitoren e meritonte Fifi (FOTO LAJM) Aktorët e humorit, Salsano Rrapi dhe Flor Binaj e kanë shfrytëzuar këngën e Eneda Tarifës, “Ma zgjat doren” me të cilën
Burrë me lek apo me humor? Debati epik i Encës me komentuesin në foton e Mamaqit (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ka ndarë sot me fansat një foto të bërë mbrëmë në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi. Ai ka pozuar p
Video epike, 22 vite më parë kur Hygerta Sako dhe Albi Nako kërcenin "Barbie Girl" (VIDEO) Hygerta Sako ka kujtuar kohën kur performoi në skenën e festivalit të Këngës për herë të parë. Ajo këndonte këngën e
"Luftë e hapur", Fero ofendon rëndë Unikkatilin pas diss-it të fundit (VIDEO) Unikkatili dhe Fero duket se nuk po e gjejnë ende gjuhën e përbashkët. Ata shpesh janë kthyer në qendër të mediave për
Çiljeta dhe Albani si "Tomy dhe Jerry", çfarë mendojnë miqtë (FOTO LAJM) Tashmë të gjithë e njohim karakterin e Çiljetës dhe e dimë se është gjithmonë e qeshur dhe e gatshme për shaka. Kësht
Dashuri në Tiranë! Del fotoja e çuditshme e Hoxhës me udhëheqësin kinez (FOTO LAJ,) Ish-drejtori i Arkivit në Ministrinë e Brendshme, Kastriot Dervishi ka publikuar një fotografi ku shfaqet një ish-udhëhe
Sfida për zgjedhjet e parakohshme, PD i përgjigjet Ramës Gjatë fjalës së tij në Kongresin e PS, kryeministri, Edi Rama ka bërë një sfidë të hapur për opozitën ku ka thënë se nës
Kimetja shpërthen kundër Hashim Thaçit në këto ditë të ftohta dimri (FOTO LAJM) Publicistja Kimete Berisha, përmes një postimi në facebook, ka komentuar se si deputetët e koalicionit qeverisës bashkë
Izet Haxhia ka ditëlindjen, e dashura i bën "gati" tortën gjigante Izet Haxhia është në burg në Shqipëri për disa javësh, në pritje të rihapjes së çështjes Hajdari, por e dashura e tij mi
Rama "sherr" me qytetarët: Mos qesh shumë se do të këpusësh mish! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka marrë pjesë në panairin e punës ku deklaroi se punësimi është një arritje e sukse
Fjalët e ndjera të aktorit për ditëlindjen e gruas së tij (FOTO LAJM) Aktori Erion Isai, për ditëlindjen e bashkëshortes i ka bërë një dedikim tepër të ndjerë. Ai ka publikuar një foto dh
"Boll bëre dëngla...", qytetari i kërkon llogari Ramës, por merr një përgjigje tipike nga kryeministri Kryeministri Rama ka shkëmbyer jo pak replika me qytetarët që i komentojnë në Facebook duke përdorur të njëjtin komuniki
“Rroftë PD! Përpara Basha!” Rama ironizon keq demokratin (FOTO LAJM) Pavarësisht antgazhimikt maksimal në fushatë ku kanë ngelur vetëm 2 javë nga zgjedhjet e përgjithshme, Edi Rama gjen gj
“Urime President…”, qytetarja vë në siklet Ramën Qytetarja e quan Ramën President, kryeministri i përgjigjet, por ka një kërkesë për të Në postimit që bën kryeministr