999 rezultate për

128308

Policia mësyn brenda supermarketeve dhe dyqaneve, apeli i fortë ndaj qytetarëve (VIDEO) Pas heqjes së masave kufizuese ndaj koronavirusit, në vend po shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve. Policia e Tira
Publikohet harta, oraret si do lëvizet nga e hëna për pensionistët e makinat (FOTO LAJM) Publikohet harta e zonave të gjelbërta ku nga e hëna e 27 prillit do lëvizet më lirshëm, por me rregulla strikte, me ora
Rama sqaron si do aplikohet për leje shëndetësore: Kujdes! Kini parasysh këto rregulla (VIDEO) Kryeministri Edi Rama bëri me dije se në aplikacionin e-albania mund të aplikohet edhe për leje dalje për arsye shëndetë
Rama prezanton platformën e re: Si të merrni leje për të dalë me makinën tuaj! Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka prezantuar platformën e re të aplikimit për të marrë leje në ra
Rama flet për riatdhesimin e shqiptarëve, të hënën bëhet publik plani i veprimit Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ditën e hënë do të bëhet publik një plan për riatdhesimin e personave që nuk mundën
Rama shton masa të reja: Heqja e patentës apo burgosja për personat që shkelin urdhrat! Kryeministri Edi Rama paralajmëron masat e reja shtrënguese në situatën që po kalon vendi. Me anë të një postimi në
Rama: Sot nis lehtësimi i masave, por ka edhe burg për shkelësit (FOTO LAJM) Kryeminstri Edi Rama ka publikuar sot disa pamje nga tregjet në Tiranë, ku shihet se qytetarët janë ndërgjegjësuar dhe p
Rama nuk heq dorë, paralajmëron burg për ata që nuk zbatojnë rregullat pas të hënës Kryeministri Rama ka paralajmëruar se nga e hëna do të nisin të zbatohen masa të reja ndëshkimore për personat që nuk re
Rama publikon videon e frikshme me varre masive: Kështu do përfundonim! (VIDEO) Kryeministri Rama ka postuar në rrjetin social Facebook një video ku i referohet pamjeve të varreve masive në Iran ku
Rama bën deklaratën e fortë: Mos paguani qiranë Kryministri Edi Rama është shprehur se për shkak të koronavirusit bizneset e vogla dhe familjarët nuk do të paguajnë qir
Masa edhe më strikte, Rama tregon çdo të ndodhë nga e hëna Krzeministri Edi Rama ka vendosur të marrë masa të tjera me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Pak më
Rama reagon pas rritjes së numrit të të prekurve: Ju lutem si Krishtit dhe Muhametit Kryeministri Rama ka bërë një postim të ri në rrjetin social Facebook ku i lutet qytetarëve të rrinë brenda. Ky reagi
Rama njofton oraret e reja të lëvizjes për punonjësit dhe qytetarët Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se nuk ka asnjë kufizim në lëvizjen e atyre që transportojnë mallra për të furnizuar t
KORONAVIRUSI/ Rama kërcënon shqiptarët që dalin në rrugë: E kemi ushtrinë gati! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka "kërcënuar" hapur qytetarët shqiptarë të cilët rrezikojnë të përhapin në masë COVID-19 duke vën
Rama poston pamje të forta për COVID-19 dhe "kërcënon" qytetarët: Dilni, dilni xhiro nesër (VIDEO) Kryeministri Rama ka lajmëruar prej më shumë se një jave popullin të bëjë kujdes ndaj virusit vdekjeprurës Covid-19 dhe
Nis shpërndarja e ndihmave, Rama bën apelin e rëndësishëm (VIDEO) Në ditë të tilla, janë të shumë ata të cilët nuk kanë se si sigurojnë bukën e gojës. Kryeministri Edi Rama nën moton ''T
Rama merr një tjetër masë: Do të dilni në rrugë në vetëm këto orare Kryeministri Edi Rama ka marrë një tjetër masë për lëvizjen e njerëzve. Sipas tij njerëzit nuk po e kuptojnë që gjend
Drejt shërimit pacienti nga koronavirusi, Rama reagon i ekzaltuar: Ju dua! Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në Facebook në lidhje me lajmin e mirë të dhënë për shqiptarët, se lidhja e par
Rama "mërzitet" nga pyetjet e qytetarëve: Po bëni sikur po vuani nga dora e robit Kryeministri Edi Rama nuk i ndal reagimet në rrjete sociale në lidhje me koronavirusin. Rama shprehet se të gjithë li
Rama ka një lajm të mirë për punonjësit e izoluar në banesa, çfarë ndodh nga e enjtja Kryeministri Edi Rama ka treguar se nga e enjtja do të bëhet një plan garancie financiare për kompensimin e pagave të m