999 rezultate për

128205

Tirana dy ditë pa energji elektrike, ja zonat të cilat do të kenë probleme OSHEE ka njoftuar sot të gjithë banorët e Tiranës se nesër dhe pasnesër në disa zona do të kenë ndërprerje të energjisë
Tirana 2 ditë pa drita, ja zonat që do të kenë ndërprerje OSHEE ka njfotuar të gjithë abonentët se nesër dhe pas nesër do të ketë dnërprerje energjie në disa zona në Tiranë. Në o
Punimet ndërpresin energjinë elektrike, ja zonat në Tiranë që s’do kenë drita më 22-23 korrik Zona e kryeqytetit do të mbetet pa energji elektrike në dy ditët e ardhshme më 22 dhe 23 korrik. Në një status në rrj
Këta zona të Tiranës mbesin pa drita për dy ditë Punimet e kryera nga Operatori i Sistemit të Transmetimit në nënstacionin TEC në zonën e Kombinatit do të sjellë ndërpre