999 rezultate për

1280

Shërohet personi i parë nga koronavirusi në Kosovë Një lajm i mirë për Kosovën sot. Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se është shëruar pacienti i parë me
U arrestua pasi punëtori humbi jetën, reagon Dhoma e Tregtisë Lezhë: I ngritën kurth Policia e Lezhës ka arrestuar sot biznesmenin Pashk Palokaj i cili po ndërtonte një pallat pa leje, ku më herët kishte n
"Luftë e hapur", Fero ofendon rëndë Unikkatilin pas diss-it të fundit (VIDEO) Unikkatili dhe Fero duket se nuk po e gjejnë ende gjuhën e përbashkët. Ata shpesh janë kthyer në qendër të mediave për
Qytetarët denoncojnë shkeljet, policia gjobat me postë (VIDEO) Prej kohësh Policia Rrugore njoftoi se shkelësit e rregullave të qarkullimit rrugorë do të ndëshkoheshin në çdo rast pav
Rikthehet bora, këto janë akset rrugore problematike Përmes një njoftimi ARRSH ka njoftuar se pas reshjeve të dëborës gjatë natës, janë krujuar vështirësi në qarkullimin e m
Kujdes nga bora, kjo është gjendja në rrugët e Shqipërisë Temperaturat disa gradë nën zero dhe moti i paqëndrueshëm ka rikthyer gjatë natës reshje të dendura dëborë në zonat Veri
Shembet fasada historike e stadiumit “Qemal Stafa”, ja si reagon Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me fasadën e stadiumit ‘Qemal Stafa’, duke pohuar se kujëvënësit profesionist
Samsung prezanton Galaxy S6 Minit (FOTO LAJM) Samsung po punon pwr tw sjellw nw treg versionin e modelit Galaxy S6 Mini. Telefoni i koduar Samsung SM-W2016 ka kaluar
Në “Elbasan Arena” nis të shtrohet pista (FOTO) Në “Elbasan Arena” sot ka nisur puna për shtrimin me tartan të pistës së atletikës. Kjo do ta bëjë impiantin kuqezi t
Zbulohet aksidentalisht Galaxy Tab 4 Samsung zbulon aksidentalisht gjatë një fushate reklamuese për “Gear Fit” Galaxy Tab 4. Një reklamë për pajisjen në fjal
Shfaqen fotot e HTC Vigor Duket se kjo është pamja e parë e HTC Vigor, i cili thuhet të jetë pajisja përcjellëse e Verizon pas Droid Bionic. P
Shkodër, 12800 ha tokë nën ujë, 7944 njerëz të evakuar Situata sa vjen e rëndohet nga përmbytjet në qarkun e Shkodrës. Sipas të dhënave të konfirmuara në minutat e fundit nga