999 rezultate për

1276

Rëndohet situata, tre viktima dhe 281 raste të reja me COVID-19 në vend Tre persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, nga 1276 testime,