999 rezultate për

12-vjecare

Historia e pazakontë e vajzës 12-vjeçare që pastron varret (FOTO LAJM) Ndryshe nga bashkëmoshatarët e saj, të cilët e shpenzojnë kohën duke u argëtuar me miqtë, duke lundruar në rrjete social
Vëllai, thikë motrës 12-vjeçare për sallatën në Greqi, halla kërkon kujdestarinë e vajzës Halla e 11-vjeçares shqiptare që u qëllua me thikë nga vëllai 12-vjeçar në ishullin Rodos të Greqisë ka kërkuar kujdesta
"Si e rrëmbyem unë dhe vëllai im, vajzën 12-vjeçare të shefit të Policisë”, dëshmia e ish-komunistes Publikohet historia e panjohur dhe e bujshme të ndodhur në qytetin e Tiranës në 1942-in, kur gueriljet komuniste kryen a
Gropa në asfalt "gëlltit" makinën ku udhëtonte një 12-vjeçare (VIDEO) Xhiro në rrugët e Flores da Cunha në Brazil nuk ka rezultuar e suksesshme për familjen Cavagnolli. Gjatë momentit kur
Aksident në Kukës, furgoni përplas 12-vjeçaren Një aksident ka ndodhur në Kukës, ku një automjet tip furgon ka përplasur një fëmijë të moshës 12-vjeç. Ngjarja ka nd
Mesazhi i fortë i gjyshes 112-vjeçare nga Memaliaj: Jeta është e bukur, por nuk jemi ne Kemi përshkuar kilometra të tëra nga Tirana deri në fshatin Rrapaj, afër Memaliajt, për të takuar një nga njerëzit më të
Prindër në moshën 12-vjeçare, çifti minoren mund të përballet me drejtësinë Një vazjë vetëm 12-vjeçre në Perth të Australisë perëndimore është bërë nënë duke shokuar opinionin publik. 12 vjeça
Thuaj mamit se e dua shumë! Mesazhi që të përlot i 12-vjeçares para së të përpihej nga flakët Tezja e një 12-vjeçareje, e cila humbi jetën në qendrën tregtare në Rusi si pasojë e rënies së flakëve, ka treguar mesaz
Historia prekëse e vajzës që u bë nënë në moshën 12-vjeçare (FOTO LAJM) Një vajzë e re e cila në moshën 12 vjeçare u bë nënë për herë parë tashmë ka lindur një fëmijë të dytë. Tressa Middle
Po kthehej nga shkolla, qentë shqyejnë për së gjalli 12-vjeçaren (FOTO LAJM) Një vajzë 12-vjeçare është "copëtuar" dhe ngrënë nga një tufë qensh të uritur, ndërsa ajo kthehej nga shkolla. Vajz
Ngacmoi seksualisht 12-vjeçaren? I dënuari trondit me dëshminë live Hafzi Basha është një 65-vjeçar, malësor nga veriu i Shqipërisë, mbi të rëndon një akuzë e rëndë. Ai është akuzuar p
Emily Ratajkowski: Kur isha 12 vjeç, dukesha si 21 (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në planet dhe ndryshe nga herët e tjera, ka pozuar e veshur për re
Luanët shpëtojnë një 12-vjecare nga rrëmbimi (FOTO LAJM) Tre luanë shpëtuan një vajzë 12-vjecare në Etipi, e cila ishte rrëmbyer nga disa persona që donin ta detyronin atë për t
Zbulohet i dashuri i Aurela Hoxhës pas divorcit nga martesa 12-vjeçare (FOTO LAJM) Nëse duam të sjellim në mendje disa nga vajzat shqiptare të cilat janë pagëzuar si sekssimbole, pa dyshim që njëra prej
“Çmendet” durrsaku, rreh me grushta vajzën e tij 12-vjeçare Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 44-vjeçar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij vetëm 12-vjeçar
E dhunoi në sy të gruas, rrëfehet polici: Ngacmonte seksualisht një 12-vjeçare Ditën e djeshme pas publikimit të video skandalit, u pezullua nga puna Policia e Elbasanit, pasi dhunoi një shtetas dhe
Djali i fejuar me 12-vjeçaren: Pse beqarë do rrimë ne? Pak ditë pasi “Pasdite në Top Channel” solli historinë e një 12-vjeçareje nga fshati Polis Sheh i Librazhdit, që ishte f
DETAJET/ “Papagalli”, ja si e zbuloi e ëma të dashurin e 12-vjeçares Zbulohen detaje nga ‘zhdukja’ e të miturës, e cila u gjet në hotel në Tiranë me të dashurin 10 vjet më të madh, me të ci
I kërkoi 12-vjeçares seks me para, arrestohet ish-polici në Sarandë Një ish-polic në Sarandë është arrestuar nga Policia pasi i ka kërkuar një 12-vjeçareje të kryejë marrëdhënie seksuale n
Arrestohet prifti, ngacmoi seksualisht 12-vjeçaren dhe 4 gra Një prift në Palermo, Sicili, është arrestuar nga policia së bashku me një kolonel ushtarak, nën akuzat për abuzim seksu