999 rezultate për

1105

Mos guxoni! A e dini pse Akrepi është shenja më e rrezikshme e horoskopit Akrepi Element: UJI Planeta dominuese: MARSI Nënshenja: BRICJAPI Ngjyra astrologjike: E KUQJA (me tone të mbyllta) d
Izolohet Shqipëria, një tjetër shtet na mbyll kufijtë pas agravimit të COVID-19 Austria ka pezulluar fluturimet nga Shqipëria nga data 16 deri në 31 korrik. Ambasada shqiptare në Vjenë njofton se
Nisin aplikimet për pagat e ''luftës'', procedura dhe kush e përfiton Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka sqaruar procedurën që duhet të ndjekin të gjithë ata të cilët përfito
30 bluza të bardha krah Italisë, mjekja italiane shpreh falenderimet më të ndjera për Shqipërinë Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një foto të një mjekeje e cila po përballet me pandeminë në shtetit italian. R
Mblidhet sot KPL: Cili është rendi i ditës Këshilli i Lartë i Prokurorisë do të mblidhet ditën e sotme në orën 11:00 për miratimin e projekt-aktit për komandimin e
Agim Bajko emërohet drejtori i ri i Teatrit të Kukullave Këshilli i Ministrave ka emëruar drejtor të ri në Teatrin e Kukullave, Agim Bajkon Vendimi është marrë dje, ndërsa pr
Shprehjet qё mbajnё larg ankthin duhet t’i mёsosh patjetёr Sipas njё programi neuroglosik, (NLP), ka disa fjalё dhe shprehje tё cilat ndikojnё nё ndj
Prokuroria e Kurbinit merr prova materiale nga 7 pallatet e shpallur të pabanueshëm Prokuroria e rrethit të Kurbinit ka njoftuar sot se, ka marrë kampione të ndërtimit nga pallatet që sipas vlerësimit të
Ky kek shkakton paralizë? Reagon AKU: Nuk është importuar më në Shqipëri Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka reaguar pas denoncimeve në rrjetet sociale se produkti “Kek Lupo me arrё kokosi”
Protestë në New York për t’i kujtuar Serbisë krimet në Kosovë, Bosnje e Kroaci Të martën e javës që vjen në New York do t’i kujtohen Serbisë, krimet e bëra në Kosovë, Bosnje e Kroaci. Para konsullatë
DW: Nga "gabimi strategjik" te shansi tjetër, si do tё ecet mё tej me pokerin e anëtarёsimit? Kryetarёt e shteteve dhe tё qeverive tё BE-sё kanё dёshtuar, sepse i refuzuan bisedi
Kurdët braktisin qytetet në kufi me Turqinë: Kërcënimi amerikan që detyroi Erdoganin të ndërpriste sulmin Trupat kurde kanë filluar të tërhiqen nga qytetet në kufi me Turqinë pas marrëveshjes për një armëpushim 120 orë të arri
Ekspertja gjermane për negociatat: Për Shqipërinë dukej që në fillim vështirësia Edhe pse thuajse të gjithë i kanë humbur shpresat për hapjen e negociatave pas vendimit të djeshëm, ka akoma nga ata që
Gara për Prokurorin e Përgjithshëm, nis mbledhja e KLP-së Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka nisur paraditen e sotme mbledhjen plenare për listën e kandidatëve që plotësojnë kusht
Nga festa e çmendur e Ronelës për ditëlindje s'keni parë akoma si e dogji Zerka (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padiskutim një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme shqiptare. Ajo numëron shumë vite në
E FUNDIT/ Thaçi cakton datën e zgjedhjeve në Kosovë Presidenti Hashim Thaçi ka marrё sot vendim për shpalljen e zgjedhjeve tё parakohshme për Kuvendin e Republi
Thaçi dekreton shpërndarjen e Kuvendit, por jo datën e zgjedhjeve Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka dekretuar sot shpërndarjen e Parlamentit, pas vendimit të marrë fillimisht nga
Disa fakte interesante pёr Groenlandёn (FOTO LAJM) Groenlanda ndodhet pothuajse nё Polin e Veriut dhe Donald Trump do ta blejё ishullin arktik. Kjo tashmё
Trump kërkon ta blejë: Disa fakte të padëgjuara mbi Groenlandën (FOTO LAJM) Groenlanda ndodhet pothuajse nё Polin e Veriut dhe Donald Trump do ta blejё ishullin arktik. Kjo tashmё
"Hello Cannabis", kompania në "hall": Produktet shiten shumё shpejt (FOTO LAJM) “Hello Cannabis” nga jashtё bёn reklamё me njё “Hello” tё thjeshtё poshtё nj&#