999 rezultate për

11-vjec

Vrasja e 11 vjeçarit, protestë në Fushë Kosovë Pasi dje një grup i aktivistëve të Fushë Kosovës mbajtën një aksion simbolik para stacionit policor të kësaj komune pas
Pas 11 vitesh martesë divorcohet sopranoja më e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Sopranoja shumë e njohur, Inva Mula, e cila prej vitesh jeton jashtë Shqipërisë me bashkëshortin e saj, Ethem Ramadanin,
Abuzoi me të miturin, flet i moshuari: I kam dhënë para 11-vjeçarit (VIDEO) Zbardhet dëshmia e 71-vjeçarit i cili u arrestua nga policia e Tiranës pasi u publikuan pamjet ku, ai shihej teksa abuz
Nëna qan djalin 11 vjeç që ia vranë serbët me najper! (FOTO LAJM) 32-vjeçar do të ishte sot Shemsi Elshani po qe se nuk do të ishte viktimë e krimeve të kryera nga serbët në Kosovë. N
Tragjike në Vlorë, 11-vjeçarja vetëvaret në banesë Një ngjarje tronditëse raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës. Një vajzë vetëm 11-vjeçe ës
Makina godet një 11-vjeçar në Tetovë Dje rreth mesditës në rrugën rajonale Ratae –Zhelinë në fshatin Shemshovë të Tetovës, makina “Fiat Punto” me targa të T
Rrëfehet Bare: Që 11-vjeç jam larguar nga familja për të luajtur futboll Zënia e një vendi titullari menjëherë tek Malaga nga ana e Keidi Bares, i ka habitur të gjithë për mirë, tek klubi spanj
U godit sapo zbriti nga autobusi, ndërron jetë në spital 11-vjeçari Një 11-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra në një aksident. Njgjarja e rëndë ndodhi n
Ndërron jetë në spital 11-vjeçari që u përplas nga makina Ka ndërruar jetë 11 vjeçari i cili më 13 shtator u përplas nga një makinë tip "Skoda" në rrugën Fier – Seman, në fshatin
Del porta nga shinat, zë poshtë 11-vjeçarin në Kavajë Një fëmijë 11-vjeçar, ka përfunduar në spitalin e Kavajës. Shkak ka qenë dalja e portës së oborrit nga shinat dhe zënien
Njihuni me gjeniun 11-vjeçar, po kërkon prova për ekzistencën e Zotit William Maillis, 11 vjeç, sapo është diplomuar në Akademinë e Arteve të Bukura në Florida. “Jam plotësisht i magjepsu
Martesa e 11-vjeçares me burrin 41-vjeçar shkakton zemërim Martesa e një vajze 11-vjeç me një burrë 41-vjeç ka shkaktuar zemërim në Malajzi. Ata kërkojnë që mosha minimale për të
Gjeniu 11-vjeçar Ndodh që edhe një 11 vjeçar, të bëjë krenar një kontinent të tërë. Karim, vogëlushi nga Afrika, ndan pasionin dhe talent
Gjykata liron mësuesin, 11-vjeçarja e abuzuar tenton të vetëvritet Ditën e sotme gjykata ka lënë të lirë mësuesin 63-vjeçar në Gjirokastër, i cili u akuzua nga nxënësja 10-vjeçare për nga
Skandal! Mësuesi në Tepelenë abuzon seksulisht me 11-vjeçaren Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Lutfinjë të rrethit të Tepelenës. Prindërit kanë denoncuar mësuesin e zonë
Shoqet e 11-vjeçares tregojnë skandalin e mësuesit: E puthi në buzë Policia ka vënë në pranga mësuesin Neshat Tepelena i cili akuzohet nga nxënësja e tij, 11-vjeç se e ka ngacmuar atë seks
Ngacmoi 11-vjeçaren, kush i erdhi në gjyq mësuesit nga Delvina Gjykata e Sarandës la dje në burg mësuesin Neshat Tepelena, i cili u denoncua për ngacmimin e një nxënëseje 11- vjeçare.
Puthi në buzë 11-vjeçaren, mësuesi kërcënonte prindërit të mos tregonin Pas denoncimit të 11 vjeçares në Delvinë se mësuesi i saj e kishte ngacmuar seksulisht dhe e kishte puthur në buzë, poli
Puthi në buzë 11-vjeçaren, lihet në burg mësuesi në Delvinë Gjykata ka vendosur arrest me burg për mësuesin Neshat Tepelena që ngacmoi nxënësen e mitur në Delvinë. Gjykata e vle
Flet 11-vjeçarja e ngacmuar nga mësuesi: Më puthi në buzë Policia ka ndaluar mësuesin në Delvinë pas akuzës së nxënëses 11-vjeçare për ngacmim seksual. Mësuesi në fjalë është