999 rezultate për

11-shen

Formacioni më i shtrenjtë në Seria A, mes tyre dhe Hysaj (FOTO LAJM) Seria A luan javët e fundit për këtë sezon, teksa pak dilema kanë mbetur për të zgjidhur. Juventus është shumë pranë tit
Formacioni i vitit në Premier League, ka shumë surpriza (FOTO LAJM) Në premier League kanë mbetur edhe 5 javë nga fundi i kampionatit, teksa titulli deri në fund do të diskutohet me Chelse
Montella zbulon 11-shen e ëndrrave të Berlusconit Trajneri i Milanit Montella ka folur në prag të ndeshjes së radhës ndaj Genoas nesër në mbrëmje teksa ka evidentuar se e
Tifozët zgjedhin Top 11-shen e Serisë A në sezonin e kaluar (FOTO LAJM) Teksa jemi vetëm një muaj nga fillimi i sezonit të ri në Itali, tifozët nga e gjithë Italia kanë marrë pjesën në një son
UEFA zbulon 11-shen më të mirë që ka drejtuar Mourinho (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar një formacion 4-3-3 me lojtarët më të mirë që ka drejtuar në karrierën e tij, Jose Mourinho. Formac
Formacioni i vitit në Serinë A sipas "goal.com" (FOTO LAJM) Portali "goal.com" vijon publikimin e formacioneve më të mirë të këtij sezone, edhe pse duhet edhe një javë që kampionat
Formacioni më i mirë i vitit në Angli, dominon Leicester (FOTO LAJM) Pas formacionit më të mirë të javës në Premier League, portali "Goal.com" ka publikuar edhe 11-shen më të mirë të vitit
Zidane zgjedh 11-shen më të mirë në historin e Premier League (FOTO) Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane ka përzgjedhur formacionin e tij më të mirë në historinë e Premier League
Pendohen zviceranët, Sadiku dhe Xhaka në 11-shen më të mirë Zviceranët shlyejnë gabimin e një jave më parë duke përzgjedhur në formacionin e javës, 2 shqiptarë. Taulant Xhaka dhe A
Henry zbulon 11-shen më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) Thierry Henry ka projektuar 11-shen e tij më të mirë në Premier League për këtë sezon, teksa në listën e tij bie në sy n
Formacioni i javës në Premier League, dominon Leicester (FOTO LAJM) Leicester është konfirmuar sërish në vendin e parë edhe këtë fundjavë, pasi arriti një sukses shumë të rëndësishëm ndaj
Giggs: Ju tregoj 11-shen më të mirë të historisë së United (FOTO LAJM) Ryan Giggs është një prej idhujve të tifozëve të Manchester United. për momentin ai është edhe krahu i djathtë i trajner
UEFA zbardh 11-shen më të mirë të shekullit XXI (FOTO LAJM) Uefa sot ka publikuar formacionin më të mirë të Kupave të Evropës në shekullin XXI. Lojtarët e Barcelonës e dominojnë kë
Trajneri i Napolit zbulon 11-shen e ëndrrave (FOTO LAJM) Napoli është kthyer në një ekip të frikshëm këtë sezon, teksa ndodhet në luftën për titullin kampion. Një meritë të madh
Ja si do të luajë Shqipëria ndaj Kosovës (FOTO) Fakti që nesër do të jetë thjeshtë një miqësore vllazërore do t'ja bëjë më të thjeshtë detyrën De Biasit për të zgjedhur
Juve me të gjithë yjet ndaj Sasuolos, zbardhen formacionet (FOTO LAJM) Nisja shumë e dobët e kampionatit, ka bërë që Juventusi të humbasë shumë terren në luftën për titullin kampion, ndaj ed
Formacioni i javës në Champions, dominon Barça dhe Juve (FOTO LAJM) Dominim i Barcelonës dhe Juventusit dy skuadrave që fituan ndeshjet e para gjysmëfinale në formacionin e javës të Champi
"Brazil 2014", formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve (FOTO LAJM) Për shumë media europiane, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve do të ishte ai i Gjermanisë, por minuta e 89 në ndeshje
Shaqiri në 11-shen më të mirë të Botërorit (FOTO-LAJM) Xherdan Shaqiri, listohet nga Marca mes 11 lojtarëve me paraqitjet më të mirë në fazën e grupeve të Botërorit në Brazil.
Martino: E kam zgjedhur 11-shen për El Clasico Trajneri i Barcelonës, Gerardo Martino, thotë se ai po thuajse ka vendosur 11-shen startuese për ndeshjen El Clasico të
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së