999 rezultate për

11-metersh

Dopieta e CR7 i dhuron fitoren Juventusit (VIDEO) Ronaldo dhe vetëm Ronaldo. J Juventus ka fituar 1-3 në transfertë ndaj Genoas falë dy golave të CR7 me 11-metërsh dhe
Çekiçi i bën dëm ekipit, dështon të shënojë në Turqi edhe nga 11-metërshi (VIDEO) Endri Çekiçi ka luajtur nga minuta e parë në Turqi për ekipin e Ankaragucu, ndërsa u zhvillua transferta kundër Gotzepe.
Zhbllokohet finalja, Bayern befasohet nga Sevilla (VIDEO) Bayern është befasuar nga Sevilla. Andaluzët kanë kaluar në epërsi falë një 11-metërshi të shëndërruar në gol nga Luc
Zhbllokohet sfida, Aston Villa-Manchester United (VIDEO) Manchester United ka zhbllokuar shifrat në ndeshjen ndaj Aston Villës në transfertë. Miqtë shënuan me 11-metërsh me B
Zhbllokohet sfida, Vllaznia befason Partizanin (VIDEO) Vllaznia ka kaluar në avantazh përballë Partizanit. Një 11-metërsh nga Gilman Lika i cili mposhti Alban Hoxhën.
Bylis ka "harruar" si fitohet, e ndal dhe Luftëtari (VIDEO) Ndonëse kishte përballë Luftëtarin që është me një këmbë në Kategorinë e parë, Bylisi nuk ia doli të marrë fitoren e par
Kaos në Pragë, VAR një gol dhe akordon penallti (VIDEO) Kaos i vërtetë në Slavia Pragë-Inter, me zikaltrit që shkuan nga parajsa në ferr brenda pak sekondave. Në minutën e 3
Barazon Lecce, De Ligt amator, shkakton tjetër 11-metërsh (VIDEO) Lecce ka baraspeshuar shifrat mjaft shpejt në sfidën ndaj Juventusit, me këta të fundit që qëndruan në avantazh për vetë
Momenti i dyshimtë në "Camp Nou", Interi pretendon për penallti (VIDEO) Barcelona arriti që të fitonte me rezultatin 2-1 ndeshjen ndaj Interit. Ishin "zikaltërit" që kaluan të parët në avan
Napoli magjik, Mertens dhe Lloriente fundosin kampionët e Europës (VIDEO) Napoli ka dhuruar spektakël në San Paolo teksa ka mposhtur 2-0 kampionët e Europës, Liverpoolin, shkruan Albeu.com. T
Cikalleshi tund rrjetën, Shqipëria shënon golin e nderit (VIDEO) Shqipëria ka shënuar golin e nderit në përballjen ndaj Francës. Është Sokol Cikalleshi i cili me 11-metërsh dërgoi t
Lukaku tund rrjetën, i jep sërish avantazhin Interit (VIDEO) Interi ka kaluar sërish në avantazh ndaj Cagliarit. Është Lukaku me 11-metërsh i cili u tregua i saktë pika e bardhë.
Felix, i magjishëm në debutim, shikoni çfarë ka bërë djaloshi 19 vjeçar (VIDEO) Nënshkrim i kësaj vere i Atletico Madrid po justifikon çdo qindarkë të shpenzuar për të. Joao Felix mbrëmë në debutimin
Cristiano Ronaldo i madhërishëm, i shënon sërish Sampdorias (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shënuar sërish gol duke kaluar ne epërsi Juventusin. Portguezi realizoi në minutën e 65 me 11-metër
Sulmuesi suedez plas skandalin në Ligën e kombeve Gjyqtari rumun, Istvan Kovaçsh ka bërë një lëvizje tronditës për sa i përket futbollit. 34-vjeçari në ndeshjen Suedi
Këto janë çerekfinalet e Kupës së Botës Sot në orën 20:00 u luajt ndeshja e fundit e fazës së 1/8. Ndeshja e luajtur në Moskë midis Anglisë dhe Kolumbisë i dhur
Këto lloj penalltish ndodhin vetëm në Serbi (VIDEO) Nejsmesniji siguroi vendin e tretë në kampionatin serb të futbollit dhe klasifikimin për në Europa League me një fitore
"Faleminderit Crotone", ka shpresë për Interin në Champions (VIDEO) Crotone i ka bërë nderin e vitit Interit. Ata kanë arritur të ndalin Lazion në një barazim spektakolar 2-2, duke mba
Cikallesi i mohon ekipit të tij fitoren, duke humbur një 11-metërsh Sokol Cikalleshi ksihte restin më të mirë në duar për të mos lënë që Osmanlispori dhe Antaliaspori ta mbyllnin në një ba
Penalltia e mohuar e Interit kundër Juventusit? Gjyqtari shpejton gjithçka (VIDEO) Zikaltërit pretenduan për një 11-metërsh pas prekjes së topit me dorë nga ana e Benatia. Topi fillimisht preku më parë n