999 rezultate për

1088

Nëse ju vjen ky mesazh në WhatsApp fshijeni menjëherë! Viruset dhe mesazhe fallco vazhdojnë të jenë prezent nëpër mediat sociale. Së fundmi bë het e ditur se po qarkullon n
Shembet fasada historike e stadiumit “Qemal Stafa”, ja si reagon Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me fasadën e stadiumit ‘Qemal Stafa’, duke pohuar se kujëvënësit profesionist