Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

10084

Rozana Radi rrëqeth me fjalët për prindërit e ndjerë: Harroja që s'do t'ju kisha gjithmonë Fatkeqësisht, këngëtarja Rozana Radi i ka humbur të dy prindërit e saj dhe në rrjete sociale s’lë rast pa treguar sa shu
"Luaneshë, s'të pashë kurrë të qaje", Aurela Gaçe i bën nënës dedikimin më prekës (FOTO LAJM) Nëna e Aurela Gaçes feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur ka menduar t’i bëjë një dedikim mjaft prekës në rrjete s
Gjyshe së shpejti, mamaja e Ledrit shfaq publikisht emocionet (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Ne mezi po p
Më të dashuruar se kurrë, Afrona dhe Blero dedikojnë urime në 1 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Në 1 vjetorin e martesës së tyre, Afrona dhe Blero nuk kanë hezituar të ndajnë kujtimet nga dasma dhe t’i dedikojnë njër
Erion Veliaj infektohet me COVID-19 Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai me një post në r
Me Albanin në makinë, Çiljeta publikon si asnjëherë pamjet me partnerin (VIDEO) Lidhja e Çiljetës dhe Alban Hoxhës dihej prej kohësh nga publiku, por çifti kanë qenë disi të rezervuar për mediat. V
"4 muaj pa u parë", Afrona emocionon Bleron me dedikimin prekës (FOTO LAJM) Afrona Dika dhe Bleo janë ndër çiftet që pandemia i la larg njëri-tjetrit. Po Si Blero ashu dhe Afrona nëpërmjet rrje
Rama: Nga janari, 10 275 fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes Kryeministri Edi Rama informon se nga janari i 2020 kanë përfituar 10 mijë e 275 fëmijë bonusin e bebes. Rama thotë s
Gazetarja e njohur bëhet nënë Gazetarja e njohur Anila Basha është bërë nënë e një djali. Anila ka zgjedhur emrin Aristotel për birin e saj në kujt
Rama i ekzaltuar pas shifrave shpresëdhënëse të COVID-19 në Shqipëri: Ju dua shumë! Kryeministri Edi Rama u ka shprehur dashurinë shqiptarëve me postin e fundit në Facebook, i lumtur me shifrat e ulta të
"Troi ka dy mama", Adrola Dushi uron me fjalë zemre miken e ngushtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, modelja e njohur, Kristina Baki feston ditëlindjen. Mes shumë urimeve, ka spikatur ai i mikeshës së saj m
14 ditë e vetëizoluar, Aurela Gaçe bashkohet më në fund me familjen Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka qëndruar 14 ditë në vetëizolim, për shkak se kishte udhëtuar jashtë vendit. Përme
"M'dhe mundësin me frymu", Fifi uron me fjalë zemre të ëmën për ditëlindje (FOTO LAJM) Dita e sotme është një ditë mjaft e veçantë për këngëtaren Fifi, pasi mamaja e saj feston ditëlindjen. Fifi ishte e p
Para 6 vitesh, Blero dhe Afrona publikojnë foton e parë që kanë bërë sëbashku (FOTO LAJM) Blero dhe Afron janë ndër çiftet më të ëmbël të ekranit shqiptar. Ata publkojnë gjithmonë foto krah njëri-tjetrit, po
Floriana Garo nënë për herë të dytë, publikon foton e ëmbël me të birin (FOTO LAJM) Floriana Garo është një prej imazheve më të bukura dhe të sukseshme në ekranet shqiptare. Modelja së fndmi është bërë
Floriana Garo, nënë për herë të dytë! Publikon foton e ëmbël dhe zbulon emrin e djalit (FOTO LAJM) Moderatorja Floriana Garo është bërë nënë për herë të dytë! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Floriana në Instagram, ku
Një mijë e një drita, brenda shtëpisë festive të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Përveç moderimit, pasioni i saj është dhe g
"Qetësohuni, s'do ti bëj kurrë më", Aurela Hoxha e penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aurela Hoxhën e kemi parë së fundmi si protagonisten kryesore të videoklipit të fundit të Alban Ramosaj, "Tkom dasht".
Aurela viziton djalin e Dr. Florit për ditëlindje, publikon videon me mbishkrimin emocionues (VIDEO) Djali i të ndjerit, Dr. Flori, Danieli, sot feston ditëlindjen e tij të pestë dhe me këtë rast nuk kanë munguar urimet.
Ardit Gjebrea mesazh Erion Isait pas dorëheqjes, "Mos fyej publikisht" (FOTO LAJM) Erion Isai ka bërë një postim falenderues për njerëzit që e ndihmuan të shenjonte karrierën e tij artistike! Nga Ardi